Nadir Fitbit Luxe anlaşması onu sadece 79,95 $ ‘a düşürdü

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi Bu 50 $’lık fiyat düşüşü, Luxe’ü şimdiye kadarki en düşük noktasına geri döndürüyor ve yalnızca 2022’deki Kara Cuma oranıyla eşleşiyor. Teklif, Amazon’un sunduğu dört renk grubundan üçünde mevcut. Fitbit Lüks Fitbit Lüks Uygun fiyata iyi bir fitness takipçisi. Fitbit luxe, vücudunuza ve zihninize hak ettiği sağlıklı desteği verme motivasyonuna sahip, […]

Nadir Fitbit Luxe anlaşması onu sadece 79,95 $ ‘a düşürdü

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi

Bu 50 $’lık fiyat düşüşü, Luxe’ü şimdiye kadarki en düşük noktasına geri döndürüyor ve yalnızca 2022’deki Kara Cuma oranıyla eşleşiyor. Teklif, Amazon’un sunduğu dört renk grubundan üçünde mevcut.

Fitbit LüksFitbit Lüks

Fitbit Lüks

Uygun fiyata iyi bir fitness takipçisi.

Fitbit luxe, vücudunuza ve zihninize hak ettiği sağlıklı desteği verme motivasyonuna sahip, modaya uygun bir fitness takipçisidir. Şık bileklik tasarımı, bilek takibi ve yeni ve geri dönen premium kullanıcılar için bir aylık Fitbit Premium denemesi, Luxe’ü cazip bir seçenek haline getiriyor.

Fitness takibi için üretilmiş olsa da Fitbit Luxe, takılardan ilham alan ve hafif tasarımıyla estetiği ön plana çıkarıyor. Cihaz küçük, renkli bir AMOLED ekrana sahip ve bazı pahalı emsalleri kadar kapsamlı olmasa da temel sağlık ölçümlerini kapsıyor. Bunlara adım takibi, mesafe ve kalori dahildir, ayrıca 20 farklı spor modu sunar. Bağımsız GPS’den yoksun olsa da bağlı GPS’i destekler ve stres yönetimi ve uyku puanları gibi özellikler içerir. Pil ömrü beş güne kadardır ve cihaz 5ATM derecesiyle suya dayanıklıdır.

Bir süre daha daha iyi bir Fitbit Luxe fırsatı görmemiz pek mümkün değil, bu yüzden kaçırmayın. Yukarıdaki widget sizi ona götürür.

Nadir Fitbit Luxe anlaşması onu sadece 79,95 $ ‘a düşürdü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow