Nadiren 50$’lık fiyat düşüşüyle ​​PS5’i daha ucuza alma şansınızı kaçırmayın

Best Buy şu anda PS5’in her iki sürümünde de şimdiye kadarki en düşük tarihi fiyatı, yalnızca sınırlı bir süre için 50$ indirimle sunuyor. Şu anda PS5’i aşağıdakiler için alabilirsiniz: sadece 449,99 $ (499,99 $ idi) 50 $ tasarruf için, PS5 Digital Edition şu anda perakende satışta sadece 349,99 $ (399,99 $ idi). Bu, ABD’de PS5’te […]

Nadiren 50$’lık fiyat düşüşüyle ​​PS5’i daha ucuza alma şansınızı kaçırmayın

Best Buy şu anda PS5’in her iki sürümünde de şimdiye kadarki en düşük tarihi fiyatı, yalnızca sınırlı bir süre için 50$ indirimle sunuyor.

Şu anda PS5’i aşağıdakiler için alabilirsiniz: sadece 449,99 $ (499,99 $ idi) 50 $ tasarruf için, PS5 Digital Edition şu anda perakende satışta sadece 349,99 $ (399,99 $ idi). Bu, ABD’de PS5’te bugüne kadarki en düşük fiyat ve şimdi Sony’nin mevcut nesil konsolunu daha ucuza değerlendirmek için ideal zaman.

Parayı en iyi PS5 oyunlarından birine veya en iyi PS5 kulaklıklarından biri gibi en iyi PS5 aksesuarlarından birine yatırabileceğiniz için, bu 50 $’lık tasarruf, parasının karşılığını en iyi şekilde almak isteyenler için mükemmeldir. bütçeyi aşmadan PS5 için en iyi SSD’lerden biri.

Sadece birkaç ay öncesine kadar ABD’de PS5 stoklarını bulmak inanılmaz derecede zordu, bu da PS5 stoklarının yenilenmesi gerektiği anlamına geliyordu, yoksa bir tane bulma şansı için sanal kuyruklarda beklerdiniz. Şimdi, sadece hazır değiller, aynı zamanda bugüne kadar kaydedilen en ucuz fiyattan satılıyorlar.

Radarınızda olması gereken çok sayıda mevcut ve gelecek oyun olduğundan, şimdi bir PS5 konsolunu düşünmenin tam zamanı. beklerken Marvel’in Örümcek Adamı 2 Ekim ayında, çoğu PS Plus oyun Kataloğu’nda bulunan Horizon: Forbidden West, Demon’s Souls, Ratchet and Clank: Rift Apart ve God of War Ragnarok var.

Insomniac Games’in en iyi süper kahraman oyunlarından biri olup olmayacağını zaman gösterecek olan son oyunundan bahsetmişken, Marvel’s Spider-Man 2 PS5 konsol paketlerini hala ön sipariş verebilirsiniz. Çok platformlu sürümlerden dört gözle beklenecek çok şey var. Mortal Kombat 1 Ve Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük sırasıyla en iyi dövüş oyunlarının ve en iyi RPG’lerin hayranları için de.

Konsolu güvenli hale getirdikten sonra, aşağıdakilerden biriyle konsoldan en iyi şekilde yararlanın. PS5 için en iyi monitörler ya da biri en iyi PS5 denetleyicileri ideal deneyim için.

Teknory