Wes Anderson ve Bill Murray Tarihi 10. Film İşbirliğinde Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet Wes Anderson ve Bill Murray onuncu film ortak çalışmaları için bir araya geliyorlar. Murray, Herman Blume’u canlandırdığı 1998’den beri Anderson’ın filmlerinde yer alıyor. Rushmore. Murray yakın zamanda Anderson’ın 2021 yapımı filminde rol aldı. Fransız Sevkiyatıancak Anderson’ın 2023 yapımı filminde yer almadı. Asteroit Şehri. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Wes Anderson Ve […]

Wes Anderson ve Bill Murray Tarihi 10. Film İşbirliğinde Yeniden Bir Araya Geliyor

Özet

  • Wes Anderson ve Bill Murray onuncu film ortak çalışmaları için bir araya geliyorlar.
  • Murray, Herman Blume’u canlandırdığı 1998’den beri Anderson’ın filmlerinde yer alıyor. Rushmore.
  • Murray yakın zamanda Anderson’ın 2021 yapımı filminde rol aldı. Fransız Sevkiyatıancak Anderson’ın 2023 yapımı filminde yer almadı. Asteroit Şehri.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Wes Anderson Ve Bill Murray onuncu filmi için yeniden işbirliği yapmaya hazırlanıyorlar. Murray, Anderson’ın filmlerinde rol aldığından beri rol alıyor. Rushmore Oyuncu, en son yönetmenin 2021 yapımı filminde rol aldı. Fransız Sevkiyatı.

Buna göre Son teslim tarihiMurray ve Anderson, yönetmenin bir sonraki uzun metrajlı filmi için yeniden güçlerini birleştirecekler. Uzun süredir birlikte çalıştığı Roman Coppola tarafından yazılacak olan filmin başrollerinde Benecio del Toro ve Michael Cera da yer alacak. Filmin bu yılın sonlarında prodüksiyona geçmesi bekleniyor. Konu henüz gizli tutuluyor.

Wes Anderson Filmi

Bill Murray’in Rolü

Rushmore (1998)

Herman Blume

Kraliyet Tenenbaum’lar (2001)

Raleigh St. Clair

Steve Zissou ile Sudaki Yaşam (2004)

Steve Zissou

Darjeeling Limited (2007)

İş adamı

Fantastik Bay Fox (2009)

Clive Porsuk Esq

Ayın Doğuşu Krallığı (2012)

Bay Piskopos

Büyük Budapeşte Oteli (2014)

M. Ivan

Köpekler Adası (2018)

Patron

Fransız Sevkiyatı (2021)

Arthur Obüs, Jr.


film“> Bill Murray’in En İyi Wes Anderson Filmi Nedir?

Bill Murray ve Owen Wilson işaret ederken, Cate Blanchett yanlarında duruyor ve Steve Zissou ile sudaki hayatta gülümsüyor

Anderson, aralarında cesur renk paletleri ve son derece stilize edilmiş görsel görünümün de bulunduğu birçok nedenden dolayı farklı bir film yapımcısıdır; ancak bunlardan biri, karakter kadrosudur. Yönetmenlik kariyeri boyunca Anderson, aralarında Murray, Jason Schwartzman, Owen Wilson, Luke Wilson ve Tilda Swinton’un da bulunduğu geri dönen oyunculardan oluşan bir kadro geliştirdi. Murray, Anderson’un en sık birlikte çalıştığı kişi olsa da ünlü oyuncu, yönetmenin 2023 yapımı filminde yer almamıştı. Asteroit Şehri.

İlgili
11 Wes Anderson Filminin Tamamı En Kötü-En İyi Sırada

İşte Royal Tenenbaums’tan Fantastik Bay Fox’a kadar yönetmen Wes Anderson’ın tüm ilginç ve eksantrik filmleri en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır.

Anderson’ın kendine özgü filmleri yönetmesi gibi, Murray de bu filmlere kendine özgü tuhaf performanslar sunuyor. Bunun en iyi örneklerinden biri Murray’in bu filmdeki itibari rolüdür. Steve Zissou ile Sudaki YaşamMurray, mürettebat üyelerinden birini öldürdükten sonra kötü şöhretli leopar köpekbalığını arayan yas tutan bir gemi kaptanını canlandırıyor. Murray, olay örgüsü açısından muhtemelen Anderson’un en sıra dışı filmlerinden biri olan bu filme tuhaf bir çekicilik katıyor.

Sırasında Steve Zissou ile Sudaki Yaşam Murray’in en iyi Anderson rollerinden biri, yönetmenle birlikte ilk iki filminde çok daha muhteşem performanslar sergiliyor: Rushmore Ve Kraliyet Tenenbaum’lar. Rushmore Yönetmenle ilk ortak çalışması olan filmde Max Fischer’ın akıl hocası Herman Blume’u canlandırıyor. İçinde Kraliyet Tenenbaum’larikonik Dudley Heinsbergen üzerinde deneyler yapan nörolog Raleigh St. Clair’in hukukçusu Tenenbaum’u canlandırıyor. Her iki performans da muhteşem Kraliyet Tenenbaum’lar Murray’in en özlü Andersonvari rolü olabilir. Bunca yıl birlikte çalıştıktan sonra neler olacağını görmek heyecan verici olacak. Anderson Ve Murray bir sonraki projelerini ortaya çıkarın.

Kaynak: Son Tarih

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow