Naya Create, rüyaların modüler klavye sistemidir

Adam Birney / Android Yetkilisi TL;DR Naya Create yeni bir modüler klavye sistemidir. Klavyeyle birlikte iztopu ve video kadranları gibi modüler bileşenler ekleyebilirsiniz. Ürün için henüz bir çıkış tarihi veya fiyat bilgisi yok. Orada çok fazla klavye stili var. Ancak, ya hiçbiri sizin için çalışmıyorsa? Mümkün olduğu kadar üretken olabilmeniz için tam olarak istediğiniz şekilde […]

Naya Create, rüyaların modüler klavye sistemidir

Adam Birney / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Naya Create yeni bir modüler klavye sistemidir.
  • Klavyeyle birlikte iztopu ve video kadranları gibi modüler bileşenler ekleyebilirsiniz.
  • Ürün için henüz bir çıkış tarihi veya fiyat bilgisi yok.

Orada çok fazla klavye stili var. Ancak, ya hiçbiri sizin için çalışmıyorsa? Mümkün olduğu kadar üretken olabilmeniz için tam olarak istediğiniz şekilde çalışan hiper-spesifik bir şeye ihtiyacınız varsa ne olur?

CES 2023’te genç şirket Naya, klavye meraklıları için modüler bir klavye sistemi olan Naya Create’in ilk sürümünü sergiledi.

İlk olarak, klavye tuşlarınızın şeklini kontrol edebilirsiniz. Ardından, klavye yarılarının yüksekliğini ve boyutlarını elleriniz için mümkün olduğunca ergonomik olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Son olarak iztopu veya video düzenleme kadranı gibi modüler aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Hepsini bir araya getirdiğinizde, özellikle ellerinize ve çalışma tarzınıza uygun bir iş istasyonu oluşturabilirsiniz.

Ne yazık ki Naya, Naya Create’in ne kadara mal olacağı ve ne zaman satışa sunulacağı hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Bu arada, erken sipariş grubunun bir parçası olmak için şu adresten kaydolabilirsiniz: Naya’nın web sitesi.

Galeri oluştur

Naya Create, rüyaların modüler klavye sistemidir

Teknory