HUAWEI’nin FreeClip tomurcukları temel olarak kulaklık biçimindeki piercinglerdir

TL;DR HUAWEI ilginç bir tasarıma sahip FreeClip kulaklıklarını duyurdu. Tomurcuklar küpelere veya piercinglere benzer ve kulaklarınıza takılır. Bu kulaklıklar için 179 £ ödemeyi bekleyin. HUAWEI sıra dışı ürün tasarımlarına yabancı değil; en son HUAWEI Watch Buds (kulaklık başlıkları için bir girintiye sahip) ve benzersiz Free Buds 5’i sunuyor. Şimdi şirket belki de şimdiye kadarki en […]

HUAWEI’nin FreeClip tomurcukları temel olarak kulaklık biçimindeki piercinglerdir

TL;DR

  • HUAWEI ilginç bir tasarıma sahip FreeClip kulaklıklarını duyurdu.
  • Tomurcuklar küpelere veya piercinglere benzer ve kulaklarınıza takılır.
  • Bu kulaklıklar için 179 £ ödemeyi bekleyin.

HUAWEI sıra dışı ürün tasarımlarına yabancı değil; en son HUAWEI Watch Buds (kulaklık başlıkları için bir girintiye sahip) ve benzersiz Free Buds 5’i sunuyor. Şimdi şirket belki de şimdiye kadarki en ilginç tasarımını HUAWEI FreeClip’te ortaya çıkardı.

FreeClip kulaklık başlıkları, C köprüsü adı verilen tasarımı sayesinde küpelere veya piercinglere benzer. Bu, bu tomurcukların kulaklarınızın arkasına takıldığı ve kulağın üzerinden geçen geleneksel kancalara (örn. PowerBeats Pro) kıyasla oldukça büyük bir değişiklik yaptığı anlamına gelir.

Modelde Huawei FreeClip kulaklık başlıkları

HUAWEI, bu tasarımın “10.000’den fazla küresel insan kulağı verisine” (sic) dayandığını ve bu tomurcukların her iki kulağa da dönüşümlü olarak takılabileceğini söylüyor. Ayrıca IP54 derecesine de sahipler, bu nedenle terinize dayanabilmeleri gerekiyor.

Aksi takdirde HUAWEI FreeClip kulaklıklar, AI net arama teknolojisi, L2HC codec desteği (HUAWEI cihazı gerektirir), hareket kontrolleri ve çift noktalı bağlantılar gibi özellikleri öne çıkarır.

HUAWEI FreeClip tasarımı: Sıcak mı, değil mi?

18 oy

FreeClip tomurcukları ayrıca sekiz saate kadar veya şarj kutusunu kullandığınızda toplam 36 saate kadar pil ömrü sağlar. Çinli üretici ayrıca 10 dakikalık şarjla üç saat dinleme sözü veriyor.

HUAWEI FreeClip şu anda şu adreste listelenmektedir: €199 (~214$) ve £179 (~ 224 $) şirketin Almanya ve İngiltere web sitelerinde sırasıyla. Bu satın alma işlemi aynı zamanda ücretsiz bir HUAWEI Band 8 fitness takip cihazıyla birlikte gelir.

HUAWEI’nin FreeClip tomurcukları temel olarak kulaklık biçimindeki piercinglerdir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow