Ne bilmek istiyorsun

2024 Polestar 2’nin yükseltilmiş aktarma organları, beygir gücü rakamlarını sağlıklı bir farkla artırıyor, ancak Polestar, mühendisliğin yanı sıra ek maliyetleri de azaltıyor. Pilot Paketi (3.400 $ değerinde, Uzun menzilli Çift motorlu varyantta standart), uyarlanabilir hız sabitleyici, arkadan çarpışma uyarısı, köşe destekli LED ön sis farları ve sürücü yardımı gibi özellikler sunar. Eskiden 4.200 ABD dolarına […]

Ne bilmek istiyorsun

2024 Polestar 2’nin yükseltilmiş aktarma organları, beygir gücü rakamlarını sağlıklı bir farkla artırıyor, ancak Polestar, mühendisliğin yanı sıra ek maliyetleri de azaltıyor. Pilot Paketi (3.400 $ değerinde, Uzun menzilli Çift motorlu varyantta standart), uyarlanabilir hız sabitleyici, arkadan çarpışma uyarısı, köşe destekli LED ön sis farları ve sürücü yardımı gibi özellikler sunar.

Eskiden 4.200 ABD dolarına mal olan isteğe bağlı Artı Paket, bu varyant için de 2.200 ABD dolarına düşüyor. Bu seçenek için 2024 Polestar, Harman Kardon ses donanımı, panoramik açılır tavan, ısıtmalı direksiyon simidi, iç hava kalitesi düzenlemesi ve menzil artırmaya yardımcı olduğu iddia edilen bir ısı pompası sunuyor. Polestar ayrıca, yeniden tasarlanmış alaşım jantlar, Brembo frenler, ayarlanabilir Öhlins amortisörler ve daha hızlı hızlanma rakamlarıyla (0-60 kez 4,1 saniye) daha yüksek 455 beygir gücü gibi özellikler ekleyen bir Performans Paketi sunuyor.

Estetik cephede, Polestar 2, otomobil üreticisinin kendi Polestar 3 SUV’si de dahil olmak üzere, elektrikli otomobillerin çoğunda olduğu gibi, ızgarayı düz bir cepheye tercih ediyor. Polestar’ın Akıllı Bölge olarak adlandırdığı düz cephe, güvenlik ve sürücü destek sistemlerine yardımcı olan sensörler, ısıtma kabloları ve diğer bileşenleri barındırdığından, bu yalnızca bir tasarım ince ayarı değildir. Araba ayrıca Polestar’ın “güvenliği artırıcı Pixel LED farlar” olarak pazarladığı ve çevredeki ışını otonom olarak ayarlayan 84 ayrı ayrı kontrol edilen LED dizisine dayanan şeyi de sunuyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow