Bugünün Wordle Yanıtı #532 – 3 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bilmecesinin (#532 – 3 Aralık 2022) çözümü gövdedir. Vücudun boyundan kasıklara uzanan ana kısmı, eksi baş veya bacaklardır. Sözcük, sap veya kütük anlamına gelen İtalyanca “gövde” kelimesinden, kendisi de sap veya gövde anlamına gelen Yunanca “thýrsos” kelimesinin Latinceleştirilmiş versiyonundan gelmektedir (per sözlük.com). Bugün cevaba ulaşmak için beş deneme gerekti – her zamanki gibi, […]

Bugünün Wordle Yanıtı #532 – 3 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bilmecesinin (#532 – 3 Aralık 2022) çözümü gövdedir. Vücudun boyundan kasıklara uzanan ana kısmı, eksi baş veya bacaklardır. Sözcük, sap veya kütük anlamına gelen İtalyanca “gövde” kelimesinden, kendisi de sap veya gövde anlamına gelen Yunanca “thýrsos” kelimesinin Latinceleştirilmiş versiyonundan gelmektedir (per sözlük.com).

Bugün cevaba ulaşmak için beş deneme gerekti – her zamanki gibi, başlangıç ​​kelimemiz mümkün olduğu kadar çok sesli harfi ortadan kaldırma ve nihayetinde olası cevapları zamanında azaltma girişimiydi. Seçim sözümüz, adieu, ikisinde de çok kötü olmadı. Bununla, 215 olası cevap dışında hepsine veda ettik. Bir sonraki tahmin olan chomp, sayıyı 36’ya indirdi. “Bobby” ve “rotor” tahminlerinden sonra, nihayet beşinci tahminde elde ettiğimiz olası bir cevaba indirdik. Umarız bu makaleyi daha iyisini yapmak için yeterince erken bulursunuz ve eğer bulamazsanız, Wordle gibi deneyebileceğiniz diğer oyunlar burada.

Teknory