Neredeyse yenilenmiş bir iPad’i yalnızca 140 $ karşılığında alın

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla, neredeyse yenilenmiş 2017 iPad’i (WiFi + Cellular) her zamanki 459 dolar yerine yalnızca 139,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu %69’luk bir tasarruf demektir. iPad’in bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. İnsanlar akış, oyun, göz atma, video konferans ve daha fazlası için sağladığı rahatlığı seviyor. Tasarımı yıllar önce piyasaya sürülmesinden bu yana […]

Neredeyse yenilenmiş bir iPad’i yalnızca 140 $ karşılığında alın

TL;DR: 1 Ocak itibarıyla, neredeyse yenilenmiş 2017 iPad’i (WiFi + Cellular) her zamanki 459 dolar yerine yalnızca 139,99 dolara satın alabilirsiniz. Bu %69’luk bir tasarruf demektir.


iPad’in bu kadar popüler olmasının bir nedeni var. İnsanlar akış, oyun, göz atma, video konferans ve daha fazlası için sağladığı rahatlığı seviyor. Tasarımı yıllar önce piyasaya sürülmesinden bu yana pek değişmemiş olsa da, tartışmasız hala var olan en şık, en güzel görünümlü tablettir.

Henüz elinizde yoksa bu Yeni Yıl ikramı sizi ikna edebilir. Sınırlı bir süre için, yeni gibi bir iPad’i yalnızca 139,99 $ karşılığında evinize götürebilirsiniz; kupon gerekmez. Noel bitmiş olabilir ama kendinize iyi davranmayı bırakmanız gerektiğini kim söyleyebilir?

Bu iPad, 2048×1536 çözünürlüğe sahip, 264 ppi veya 3,1 milyon piksele sahip 9,7 inç Retina ekrana sahip 5. nesilden geliyor. Nerd bir yana, bu sadece içeriği çarpıcı kalitede görüntüleyebildiği ve daha sürükleyici tarama ve akışa olanak sağladığı anlamına geliyor. Hızlı ve duyarlı performans sunan ve çoklu görevleri kolaylaştıran Apple A9 çip tarafından desteklenmektedir. 32B depolamayla temel dosyalarınızı ve medyanızı depolamada sorun yaşamayacaksınız.

Kristal netliğinde fotoğraflar ve videolar çekmek için yerleşik 8 megapiksel kamera ve FaceTime HD kamera ile bir Sim gibi görünmeden Zoom aramalarına katılabilirsiniz. Aynı zamanda hücresel kilidi açıktır, böylece ağ verilerine bir SIM kartla bağlanabilirsiniz, ancak Wi-Fi de mevcuttur. Ayrıca, tek şarjla on saate kadar dayanır, böylece elektrik prizine koşmak zorunda kalmadan neredeyse tüm iş günü boyunca kullanabilirsiniz.

Bu ünite yepyeni olmasa da, bu öyle olduğu anlamına gelmez yapamamak raflardan yeni çıkmış gibi çalışın. Yenilenmiş olabilir, ancak “A” notu ile geliyor, bu da neredeyse yeni durumda olduğu anlamına geliyor.

Mashable Fırsatları

Daha önce 459 dolara satılan bu 5. nesil iPad’i yalnızca 139,99 dolara satın alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow