Şimdi 37,99$ olan bu eklentiyle müşterilerinizin güvenini ve satışlarını artırmaya yardımcı olun

TL;DR: 3 Aralık itibarıyla bu Prooven.io Sosyal Prova Yazılımı Sınırsız Planını yalnızca 37,99 $ karşılığında, yani %98 indirimle edinin. Çevrimiçi iş dünyası sürekli gelişiyor. Ve ister bir ek işiniz olsun ister bir web sitesi varlığına dayanan tam teşekküllü bir şirketiniz olsun, konu takipçilerinizle etkileşime geldiğinde herhangi bir yararlı araçtan alabileceğiniz her türlü yardımı muhtemelen kabul […]

Şimdi 37,99$ olan bu eklentiyle müşterilerinizin güvenini ve satışlarını artırmaya yardımcı olun

TL;DR: 3 Aralık itibarıyla bu Prooven.io Sosyal Prova Yazılımı Sınırsız Planını yalnızca 37,99 $ karşılığında, yani %98 indirimle edinin.


Çevrimiçi iş dünyası sürekli gelişiyor. Ve ister bir ek işiniz olsun ister bir web sitesi varlığına dayanan tam teşekküllü bir şirketiniz olsun, konu takipçilerinizle etkileşime geldiğinde herhangi bir yararlı araçtan alabileceğiniz her türlü yardımı muhtemelen kabul edersiniz. İşte tam bu noktada Prooven.io devreye giriyor ve site dönüşümlerini muhtemelen %240’a kadar artırmanın bir yolunu sunuyor.

Prooven.io, web sitelerinizi veya uygulamalarınızı ziyaret edenlerle etkileşim kurma konusunda oyunun kurallarını değiştiren bir eklenti olabilir. Ve şu anda sınırsız planları sınırlı bir süre için düşük bir fiyata (yalnızca 37,99 $) sunuluyor.

Müşterilerinizin uygulamanızı veya web sitenizi ziyaret ettiklerinde kişiselleştirilmiş, otomatik bildirimler aldıklarını hayal edin. Yeni sosyal kanıt algoritması sayesinde Prooven.io’nun yapabileceği şey tam olarak budur. Tek yapmanız gereken bir plan satın almak ve eklentiyi yüklemek; ardından ne tür bildirimler göndermek istediğinize karar vererek işe koyulabilirsiniz.

İnsanların kaç bildirim aldığından, pazarlama amacıyla kullanıyorsanız otomatik e-posta hatırlatıcılarına kadar her şey son derece özelleştirilebilir. Mağazalar, web siteleri veya açılış sayfalarıyla entegre olabilir ve web tasarımı veya geliştirme konusunda bir arka plan gerektirmez. Ve bu sınırsız plan ayda sınırsız alan adı, kampanya, bildirim ve gösterim sunar; böylece planın tüm ihtişamını ve işletmeniz için neler yapabileceğini görebilirsiniz.

Prooven.io Otomatik Akıllı Sosyal Proof Yazılımına yönelik bu sınırsız planla site dönüşümlerini artırın ve müşterilerle etkileşimde bulunma konusunda yardım alın, artık sınırlı bir süre için yalnızca 37,99 ABD Doları (normal 3.480 ABD Doları) tutarındadır.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory