Netflix Fantazi Tasfiyesini Bir Adım İleri Taşırken, “The Last of Us” Hayranları “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” İçin Erken Bir Oyuncu Seçimini Savunmak İçin Adım Atıyor

HBO aracılığıyla görüntü Netflix, ya kasaplığıyla ya da tamamen iptal etmesiyle tanınır. fantezi favoriler, ancak son zamanlarda vaat edilen bir uyarlamayı daha başlamadan iptal ederek kendini aştı. Bu, bunun gibi şovların iptali kadar suç sayılmaz. Savaşçı Rahibeyayıncının inanç eksikliğine rağmen popülerliğini koruyor, ancak Netflix’in devam eden hayran kampanyalarından hiçbir şey öğrenmediğini kanıtlamak için yeterli. Disney, […]

Netflix Fantazi Tasfiyesini Bir Adım İleri Taşırken, “The Last of Us” Hayranları “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” İçin Erken Bir Oyuncu Seçimini Savunmak İçin Adım Atıyor

HBO aracılığıyla görüntü

Netflix, ya kasaplığıyla ya da tamamen iptal etmesiyle tanınır. fantezi favoriler, ancak son zamanlarda vaat edilen bir uyarlamayı daha başlamadan iptal ederek kendini aştı. Bu, bunun gibi şovların iptali kadar suç sayılmaz. Savaşçı Rahibeyayıncının inanç eksikliğine rağmen popülerliğini koruyor, ancak Netflix’in devam eden hayran kampanyalarından hiçbir şey öğrenmediğini kanıtlamak için yeterli.

Disney, fantezi söz konusu olduğunda çok daha iyi bir iş çıkarıyor, ancak kendi animasyon klasiklerini yeniden yapma saplantısı birçok izleyici için eskiyor. Buna rağmen, Küçük Denizkızı özellikle hedef kitlesinin, yani çocukların gözünden düşünüldüğünde, açık bir zafer gibi geliyor. Melissa McCarthy’nin Ursula’sı mükemmel, biraz korkutucu ve aktrisin tipik rollerinden çok uzak ve filmin daha eski moda öğelerini dikkatli bir şekilde güncellemesi onu modern çağa getiriyor.

bu demek değil Her Favori animasyonun elbette yeniden yapılması gerekiyor ve çok az insan canlı aksiyon düşüncesinden memnun Ejderhanı Nasıl Eğitirsin. Konsept tamamen gereksiz, ancak bu, hayranların şimdiden savunmak için adım attığı yakın zamanda kadroya alınan yıldızların hatası değil.

Küçük Denizkızı bizim için hiç olmadı

küçük Denizkızı
Walt Disney Pictures ile görüntü

hakkında çok konuştum Küçük Denizkızı Bu toparlamalarda ve kendi özel makalelerimde, ancak filmi kendim görmek bana önemli bir ipucu verdi: Bu film Asla Benim için. Bir yetişkin olarak, filmin hedef kitlesinin dışında olarak fikirlerini çevrimiçi olarak yayınlayacak yaştaki diğer tüm insanlara katılıyorum. Her şeyi gerektiği gibi takdir etmek için çok yaşlıyız Küçük Denizkızı öyle, ama kimin olmadığını biliyor musun? Disney’in en son canlı aksiyon çabasıyla ilgili kendi fikirlerini benimle paylaşan 5 yaşındaki ikiz yeğenlerim.

Netflix, fantastik bir çabayı daha yapılmadan önce iptal ederek kendini aşıyor

HarperCollins/Netflix üzerinden görüntüler

Son birkaç yıldır Netflix, en popüler fantezi içeriklerinin birçoğunu ortadan kaldırmasıyla iyi bir ün kazandı, ancak son zamanlarda iptal edilmesiyle kendisini aştı. Seçim. Kiera Cass’in YA serisi kitaplarına dayanan film, resmi olarak iptal edilmeden önce birkaç yıl geliştirme cehenneminde kaldı ve çok az kişi projenin devam etmeyeceğini duyunca şaşırdı. Dizinin hayranları elbette hala hayal kırıklığına uğradılar, ancak Netflix’in son dönemdeki siciline bakıldığında, neredeyse kaçınılmaz geliyor.

Savaşçı Rahibe bir ödül kazanır, ancak bir yenileme yapmaz

savaşçı rahibe
Netflix aracılığıyla ekran kaydı

Diriltme mücadelesi Savaşçı Rahibe Şovun Halo Taşıyıcıları Netflix’e veya buna sahip olacak başka herhangi bir akış platformuna dönüşü için zorlamaya devam ettiğinden, ancak şovun iptal edilmesinden bu yana geçen altı ayda gerçek bir ilerleme kaydedilmedi. İleriye yönelik ivme eksikliğine rağmen, dizinin Tell-Tale TV Ödülleri’ndeki zaferi, mücadelenin henüz bitmediğini kanıtlıyor. dizi, Favori Bilim Kurgu/Fantastik/Korku Dizisi ödülünü kazanarak hayranlara kutlayacakları bir galibiyet daha verdi – ama hedefledikleri değil.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin hayranlar, en son canlı aksiyon oyuncu kadrosuna kaçınılmaz tepki konusunda endişeleniyor

Nico Parker
Frazer Harrison / Getty Images aracılığıyla fotoğraf

Canlı aksiyon girişimi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Astrid’ini resmen buldu ve hayranları Bizden geriye kalanlarNico Parker şimdiden ırkçılara onu rahat bırakmaları için çağrıda bulunuyor. HBO’nun yakın tarihli uyarlamasında Joel’in kızı Sarah’ı canlandıran genç aktris, yeteneğini çoktan kanıtladı, ancak hayranlar, onun Viking savaşçısı rolü için seçilmesine tanıdık bir tepki bekliyor. Genel olarak bir canlı aksiyon uyarlaması fikrine karşı kapsayıcı bir protestoya rağmen, insanlar Parker’ı savunmak için sıraya giriyor ve – kesinlikle ihtiyacımız olmasa da – olduğunu iddia ediyorlar. HtTYD remake – bu Parker’ın hatası değil.

Melissa McCarthy’nin Ursula’sı on yıllık bir kalıbı kırıyor

Küçük Deniz Kızı'nda Ursula rolünde Melissa McCarthy
Walt Disney Pictures aracılığıyla ekran kaydı

Melissa McCarthy, çok uzun süredir aynı tür rollere düşürüldü ve Disney’in canlı aksiyonunda deniz cadısı Ursula’yı kusursuz bir şekilde canlandırdı. Küçük denizkızı sonunda ondan kurtulmasına izin verdi. McCarthy, onu başından beri takip eden sert bir etiket olan “şişman, komik olandan” başka bir şey olarak görülmez. nedime ile Partinin Hayatı ile Hayalet Avcıları. İçinde Küçük Denizkızıbu daktilodan çıkmayı ve filmi mükemmel bir şekilde dengeleyen ciddi ama yine de eğlenceli bir performans sunmayı başarır.

Yazar hakkında

Nahila Bonfiglio

Nahila Bonfiglio

Nahila, geekdom ve oyunla ilgili her şeye dikkatle takıntılıdır ve utanç verici derecede kapsamlı uzmanlığını We Got This Covered ekibine getirir. Çizgi romanlara, video oyunlarına ve en önemlisi ‘Yüzüklerin Efendisi’ne odaklanan bir Personel Yazarı ve ara sıra Editördür ve Austin’deki Texas Üniversitesi’nden aldığı Lisans derecesini iyi bir şekilde kullanır. Çalışmaları NPR, Daily Dot ve Nautilus Magazine’de büyüklerin yanında yer aldı.

Teknory