Ocak 2024’ün en iyi Apple fırsatları: AirPod’lar, MacBook’lar, iPad’ler ve daha fazlasında 40’tan fazla fırsat

GÜNCELLEME: 23 Ocak 2024, 17:30 EST Bu hafta Amazon, Best Buy, Walmart ve diğerlerinden en iyi Apple fırsatlarını bir araya getirdik. Apple genel nüfus üzerinde sağlam bir hakimiyete sahip olabilir, ancak iş bu noktaya geldiğinde ürünleri iyi görünüyor, iyi çalışıyor ve son teknoloji kalıyor; dolayısıyla elbette insanlar onları seviyor. Takviminizi Apple etkinlikleri etrafında oluşturup oluşturmadığınız […]

Ocak 2024’ün en iyi Apple fırsatları: AirPod’lar, MacBook’lar, iPad’ler ve daha fazlasında 40’tan fazla fırsat

GÜNCELLEME: 23 Ocak 2024, 17:30 EST Bu hafta Amazon, Best Buy, Walmart ve diğerlerinden en iyi Apple fırsatlarını bir araya getirdik.

Apple genel nüfus üzerinde sağlam bir hakimiyete sahip olabilir, ancak iş bu noktaya geldiğinde ürünleri iyi görünüyor, iyi çalışıyor ve son teknoloji kalıyor; dolayısıyla elbette insanlar onları seviyor. Takviminizi Apple etkinlikleri etrafında oluşturup oluşturmadığınız ya da markası ne olursa olsun sadece sağlam bir teknoloji istiyorsanız, Apple size yardımcı olacaktır. Elbette, yüksek fiyatları nedeniyle biraz kötü bir üne sahipler, ancak mümkün olan her yerde tasarruf etmenize yardımcı olmak için iPad’ler, AirPod’lar, MacBook’lar ve daha fazlasındaki en iyi fırsatları bir araya getirdik. Aşağıdan kontrol edin.

Mac ve MacBook fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

14 inç M3 MacBook Pro incelememizin tamamına göz atın.

Bu dizüstü bilgisayar şimdiye kadarki en düşük fiyatından 50 $ uzakta, ancak kesinlikle herkese uygun bir MacBook değil. Günlük hayatınızda kendinizi video düzenleme gibi daha yoğun görevler yaparken bulursanız, muhtemelen M3 hızını ve 1 TB dahili depolama alanını takdir edeceksiniz (ancak bunun 8 GB yerine 16 GB belleğe sahip olmasını diliyorduk). Yine de, biraz daha erişilebilir bir fiyata daha güçlü bir Apple dizüstü bilgisayar arıyorsanız, bu, atlamak için iyi bir anlaşma. Dizüstü bilgisayarınıza yalnızca daha günlük işler için ihtiyacınız varsa bu fırsatı atlarız.

Daha fazla Mac ve MacBook fırsatı

Macbook Air

AYRICA BAKINIZ:

Apple’ın Vision Pro’su tükendi

Macbook Pro

  • 2023 14,2 inç MacBook Pro (M3, 8 GB RAM, 512 GB SSD) — 1.399$ 1.599$ Amazon’da (200 $ tasarruf edin)

  • 2023 14,2 inç MacBook Pro (M3, 8 GB RAM, 1 TB SSD) — 1.599$ 1.799$ Amazon’da (200 $ tasarruf edin)

  • 2021 16 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD) — 1.799$ 2.599$ B&H’de (800 $ tasarruf edin)

  • 2023 14 inç MacBook Pro (M3 Pro, 18 GB RAM, 512 GB SSD) — 1.849$ 1.999$ Best Buy’da (150 $ tasarruf edin)

  • 2023 16 inç MacBook Pro (M3 Pro, 18 GB RAM, 512 GB SSD) — 2.299$ 2.499$ Best Buy’da (200 $ tasarruf edin)

Mac

iPad fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

Bu 249 dolarlık fiyat etiketi, bu tableti Kara Cuma sırasında yakaladığımız 229 dolarlık fiyatla pek eşleşmiyor, ancak bu, bu iPad fırsatının göz ardı edilmeye değer olduğu anlamına gelmiyor. Sadece temel ihtiyaçlar için (biraz not almak, biraz video izlemek) bir tablete ihtiyacınız varsa ve Apple’a geçmek istiyorsanız, uzun vadede elde edebileceğiniz en iyi anlaşma budur. Bu yazının yazıldığı sırada 2022 iPad’inden 100 dolar daha ucuzdu satılık. İki tablet arasında dikkate değer tasarım değişiklikleri olsa da, gündelik kullanımda muhtemelen performansta pek bir fark görmeyeceksiniz. Walmart ve Amazon’dan alın.

Daha fazla iPad fırsatı

iPad (10. nesil)

iPad (9. nesil)

iPad Air

iPad Mini

iPhone fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

iPhone 15 mevcut en yeni iPhone olabilir ve telefondaki fırsatlar kesinlikle kötü olmasa da, bunlar sizin iyi bir takas yapmanıza bağlı. Takas gücünüz konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, 14 Plus’taki bu Verizon anlaşmasına gitmek hiçbir şeye gerek duymaz; yalnızca belirli sınırsız planlarda yeni bir hat açmanız yeterlidir. Hâlâ biraz şans var, ancak 800 dolarlık bir telefonu temelde ücretsiz almak için çok daha az.

Daha fazla iPhone fırsatı

AYRICA BAKINIZ:

OLED iPad Pro’nun üretimde olduğu bildiriliyor. İşte ne zaman piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Apple Watch fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

Her şeyden önce kapsamlı fitness özelliklerine sahip bir akıllı saat almıyorsanız, Apple Watch SE’yi seçmek size büyük miktarda para tasarrufu sağlayabilir. Diğer Apple Watch’larla aynı 18 saatlik pil ömrüne ve Series 8’de bulunan S8 çipine sahiptir ve Walmart 179 dolardan tüm zamanların en düşük fiyatına geri dönmüştür.

Daha fazla Apple Watch fırsatı

Seri 9

Mashable Fırsatları

GD

Ultra

Seri 8

Daha fazla Apple Watch fırsatı

AirPods ve aksesuar fırsatları

Neden bunu seviyoruz?

İkinci nesil Apple AirPods Pro hakkındaki tam incelememize göz atın.

Apple ekosisteminin derinliklerinde olmasanız bile AirPods Pro, yüksek fiyatına değecek kadar mükemmel gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Biraz para biriktirmek istiyorsanız, 60 $ indirimdeyken onları kapmak doğru yoldur. ANC’ye ek olarak, Apple Vision Pro ile şarj başına altı saatlik pil ömrüne, uzamsal sese ve kayıpsız sese sahip olacaksınız. Bunları Walmart ve Amazon’da sadece 189 $ karşılığında alabilirsiniz.

AirPods’ta daha fazla fırsat

Daha da fazla Apple fırsatı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow