Ömür boyu en iyi Microsoft Office fırsatı: %85 indirim

TL;DR: Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi 55,30 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %85 tasarruf etmenizi sağlar. Yeni mezun biri için bir hediye arıyorsanız, onlara evde veya işte kullanabilecekleri bir şey alın. Windows 2021 için Microsoft Office Professional’ın ömür boyu lisansı, ister özgeçmiş oluşturmak, ister verileri analiz etmek […]

Ömür boyu en iyi Microsoft Office fırsatı: %85 indirim

TL;DR: Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi 55,30 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %85 tasarruf etmenizi sağlar.


Yeni mezun biri için bir hediye arıyorsanız, onlara evde veya işte kullanabilecekleri bir şey alın. Windows 2021 için Microsoft Office Professional’ın ömür boyu lisansı, ister özgeçmiş oluşturmak, ister verileri analiz etmek veya bir alışveriş listesi düzenlemek için kullanılıyor olsun, paha biçilmez olabilir. Ayrıca bu paket, yeni kullanıcıların bu çok yönlü uygulamalarda ustalaşmasına yardımcı olacak sekiz kurs içeren Premium Microsoft Eğitim Paketi ile birlikte gelir – tümü 55,30 £ karşılığında satışta.

Bu Microsoft Office Ömür Boyu Lisansı, ömür boyu tek bir Windows bilgisayara Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher, Access ve Skype Kurumsal yüklemenizi sağlar.

Word, belgeleri sıfırdan oluşturmak veya çeşitli stil şablonları kullanmak için mükemmel bir araçtır. Aralarından seçim yapabileceğiniz CV şablonları ile bir iş arama biraz daha kolay olabilir. Veya daha gelişmiş tasarım araçlarıyla çekici bir görsel özgeçmiş oluşturmak için Publisher’ı kullanabilirler. Excel, verileri düzenlemek veya yeni bir işte görevleri otomatikleştirmek için paha biçilmez olabilir. Verileri bir ekiple veya iş arkadaşlarınızla paylaşmak için PowerPoint, Outlook ve Teams kullanın ve OneNote ve Access her şeyin düzenli kalmasına yardımcı olabilir. Skype Kurumsal, kullanıcılara çevrimiçi toplantı yapmak için güvenli bir yol sunar. Lise mezunları için bu, aileyle görüntülü sohbet etmenin kolay bir yolu anlamına gelebilir.

Tüm bu uygulamaların bir öğrenme eğrisi vardır ve gelişmiş işlevlerinden bazıları açılır menülerde gizlidir veya alışması biraz zaman alır. Bu Microsoft uygulamalarının potansiyelini nasıl ortaya çıkaracağınızı öğrenmek için sekiz kursu inceleyin.

Bu kurslar MS Office’in yeni kullanıcılarını karşılar. Word’de zaman kazandıran düğmeleri nasıl ayarlayacağınızı veya e-postalarını Outlook ile nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin. Excel kursu, Girişim Kapitalisti ve Yazar Chris Haroun tarafından verilmektedir ve size temel işlevlerden makrolar ve VBA kullanan otomasyona kadar her şeyi gösterir.

Microsoft Office paketindeki hemen hemen her uygulama için özel bir kurs vardır ve tüm kurs materyalleri ömür boyu mevcuttur.

Alıcının işte, okulda veya evde kullanabileceği bir hediye verin.

Sınırlı bir süre için Windows 2021 için Microsoft Office Professional lisansı ve 55,30 £ karşılığında Premium Microsoft Office Eğitim Paketi alın.

Teknory