The Witcher: Jaskier oyuncusu Liam Hemsworth’un “cesur” ve “taze” olduğunu söylüyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-03T19:00:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T13:39:27 Jaskier’i canlandıran The Witcher yıldızı Joey Batey, Liam Hemsworth’u Henry Cavill’den devraldığı ve “inanılmaz derecede büyük çizmelerini” doldurmaya çalıştığı için övdü. Gelecek yıl, The Witcher hayranları Cavill’e son kez yazı tura atacaklar: aktör, 3. Sezonun ardından Geralt of Rivia’yı geride bırakıyor ve Hemsworth yakın gelecekte role adım […]

The Witcher: Jaskier oyuncusu Liam Hemsworth’un “cesur” ve “taze” olduğunu söylüyor

Yayınlanan: 2022-12-03T19:00:00

Güncellenmiş: 2022-12-02T13:39:27

Jaskier’i canlandıran The Witcher yıldızı Joey Batey, Liam Hemsworth’u Henry Cavill’den devraldığı ve “inanılmaz derecede büyük çizmelerini” doldurmaya çalıştığı için övdü.

Gelecek yıl, The Witcher hayranları Cavill’e son kez yazı tura atacaklar: aktör, 3. Sezonun ardından Geralt of Rivia’yı geride bırakıyor ve Hemsworth yakın gelecekte role adım atıyor.

Başlangıçta bir şok olarak gelse de, mantık netleşti: Cavill, DCEU’ya Süpermen olarak yeni döndü, bu yüzden programı birikiyor; ve uzun zamandır yıldız ile dizinin yazar ekibi arasında yaratıcı farklılıklar olduğuna dair haberler var. 2. Sezondan sonra ayrılmaya yaklaştığı bildirildi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Netflix dizisinde sevilen ozan Jaskier’i canlandıran Batey, şimdiden Cavill ve Hemsworth’a ulaşarak ikinci aktörü Kıta’ya sıcak bir şekilde karşıladı.

Jaskier yıldızı, The Witcher’ı üstlendiği için Liam Hemsworth’u övdü

The Witcher: Blood Origin’in yayınlanmasından önce Dexerto ile yaptığı röportajda Joey Batey, Cavill’in amiral gemisi şovundan ayrılışından ve onu her zaman nasıl özleyeceğinden bahsetti.

“Evet. Henry’le konuştum. Biraz mesajlaşıyoruz. O çok iyi bir arkadaş” dedi.

“Ona şovdaki herkesin onu ne kadar özleyeceğini söyleyen bir mesaj gönderdim… kendimi, çoğundan daha çok, çünkü Henry ve ben çok, çok iyi arkadaşız. Biliyorsunuz, son dört yılı bu hikayeleri şekillendirerek geçirdik.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Batey, haberin ardından Hemsworth ile iletişime geçmekten çekinmedi. “Tam olarak aynı anda Liam’a ulaştım ve ‘Hoş geldin’ dedim” dedi.

The Witcher'da Henry Cavill'in Geralt ve Jaskier'iNetflix

“İçindeki güç ve bunun gibi bir gösteriye yarı yolda katılma cesareti inanılmaz. Ve umarım doldurması gereken bu inanılmaz derecede büyük botlara şimdiden gösterdiği taahhüdü herkes bilir.

“Bu işe kafa kafaya dalıyor ve araştırması, eğitimi ve bunun gibi şeylerle işi çok ciddiye alıyor. Henry’yi çok özleyeceğiz. Ama Liam bir şey getirecek, yeni, taze ve ondan farklı bir şey.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Witcher: Blood Origin, ilk prototip Witcher’ın yaratılışını ve elflerin, insanların ve canavarların dünyalarının çarpıştığı “kürelerin birleşimini” anlatan bir ön bölüm dizisidir. Ana hat serisinden 1.200 yıl önce geçiyor, bu yüzden Cavill’in gelecek yıla kadar ortaya çıkmasını beklemeyin.

The Witcher: Blood Origin, bu yıl Noel Günü’nde Netflix’te olacak. Burada daha fazlasını öğrenin.

Teknory