OnePlus’tan Xiaomi’ye, Android 14 beta sürümünü bu telefonlarda edinebilirsiniz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi Google, Android beta programını geleneksel olarak yıllık I/O geliştirici konferansında başlatır veya genişleterek Pixel olmayan telefonların Android’in yakında çıkacak olan sürümünü önizlemesine izin verir. 2023 farklı değil ve Google, bir dizi markanın telefonlarının artık Android 14 beta sürümünü indirip yükleyebileceğini duyurdu. Android 14 beta’yı telefonunuza yükleyebilir misiniz? Daha fazla ayrıntı […]

OnePlus’tan Xiaomi’ye, Android 14 beta sürümünü bu telefonlarda edinebilirsiniz

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Google, Android beta programını geleneksel olarak yıllık I/O geliştirici konferansında başlatır veya genişleterek Pixel olmayan telefonların Android’in yakında çıkacak olan sürümünü önizlemesine izin verir.

2023 farklı değil ve Google, bir dizi markanın telefonlarının artık Android 14 beta sürümünü indirip yükleyebileceğini duyurdu. Android 14 beta’yı telefonunuza yükleyebilir misiniz? Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin. Bu yazılımın günlük kullanım için uygun olmayabileceğini ve birçok işlevin çalışmayacağını unutmayın.

Geçen yıl Android 13 beta sürümünü sunmasına rağmen ASUS, Nokia ve Samsung’un bir nedenden dolayı listede yer almadığını da belirtmekte fayda var.

Lenovo

klavyeli lenovo tab extreme

Ryan Haines / Android Otoritesi

Çinli marka, listede Android 14 beta sürümünü bir tablette sunan tek marka. Evet, önizlemeyi Lenovo Tab Extreme’e kurabilirsiniz. Ancak bu yalnızca Wi-Fi sürümü için geçerlidir. Aksi takdirde, aracılığıyla yazılımı indirebilir, talimatları görüntüleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. bu bağlantı.

Hiç bir şey

hiçbir şey telefon 1 elinde ekran açıkken

Dhruv Bhutani / Android Kurumu

Şirketin daha önceki bir iddiasına göre, Nothing Phone 1 gerçekten de OEM’lerin Android 14 beta cihazlarının ilk dalgasının bir parçası. Şirket, web sitesinde talimatlar ve indirme bağlantıları yayınladı. İnternet sitesi. Ayrıca, parmak iziyle kilit açma, yüzle kilit açma, glif özellikleri ve çalışmayan ters kablosuz şarj gibi bilinen sorunların bir listesini de içeriyordu.

oneplus

oneplus 11 ana ekranı

Ryan Haines / Android Otoritesi

Çinli marka, OnePlus 11’in Android 14 beta programının bir parçası olduğunu doğruladı. Şirketin, resmi bir raporda bilinen sorunlar ve kısıtlamalar (ör. operatör varyantları için destek olmaması) listesi vardır. forum gönderisi.

OPPO

Oppo Find N2 Flip Moonlit Purple elinizde

Robert Triggs / Android Otoritesi

OPPO, genellikle Find X serisi akıllı telefonlarında Android betaları sunar, ancak bu, Android 14 beta ile değişiyor. Şirket, Android 14 beta sürümünün katlanabilir Find N2 Flip kapaklı modelde kullanılabileceğini doğruladı. OPPO, yazılımı indirebileceğinizi, talimatları görüntüleyebileceğinizi ve bilinen sorunları kontrol edebileceğinizi söylüyor. geliştirici web sitesi.

Diyar

realme GT 2 Pro kamera detayı 1

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Cüzdan bilincine sahip marka Realme de Android 14 beta işlemine giriyor. Geçen yılki Realme GT 2 Pro’da ilk Android 14 beta sürümünü bulmayı bekleyin. Yine de iki önemli kısıtlama var, yani bunun yalnızca Hindistan varyantı için geçerli olması ve şirketin sonraki Android 14 beta güncellemelerini sağlama planının olmaması. Tüm detayları haberimizde okuyabilirsiniz. resmi forum gönderisi.

TEKNO

Masanın üzerinde duran Tecno Phantom X2 Pro 5G ana ekranı

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Bu, TECNO’nun Android beta eğlencesine girdiğini ilk kez görmüyoruz, ancak bu noktada hala bir yenilik. Yine de şirket, Camon 20 serisinin Android 14 önizlemesini aldığını söylüyor. ziyaret edin şirketin web sitesi Daha fazla ayrıntı ve indirme bağlantıları için.

canlı

Vivo X90 Pro arkaya eğimli

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

Kamera odaklı üretici, vivo X90 Pro’da Android 14 beta sürümünü sunuyor. Ancak şirket, önizleme yazılımını performans odaklı Iqoo 11’e de getiriyor.

Her iki durumda da, vivo geliştirici web sitesi her telefon için Android 14 beta sürümünü indirme bağlantıları vardır. Web sitesi ayrıca talimatlar sunar ve bilinen sorunları listeler.

Xiaomi

xiaomi 13pro şarjlı

Ryan Haines / Android Otoritesi

Xiaomi telefonunuzun Android 14 beta sürümüne erişimi olmasını ister miydiniz? Xiaomi, Xiaomi 12T, Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro’da önizleme yazılımı sunuyor. kontrol edebilirsiniz Xiaomi web sitesi yazılımı indirmek ve kurulum talimatlarını görüntülemek için.

OnePlus’tan Xiaomi’ye, Android 14 beta sürümünü bu telefonlarda edinebilirsiniz

Teknory