OnePlus 12 ilk kez gerçek dünyada görüntülendi

TL;DR OnePlus 12 ilk kez vahşi doğada fotoğraflandı. Sızan görüntülerdeki telefon, OnePlus 12’nin daha önce ortaya çıkan görselleriyle eşleşiyor. OnePlus, yeni amiral gemisinin dünyadaki en parlak akıllı telefon ekranına sahip olacağını doğruladı. OnePlus 12’nin gerçek dünyaya ait olduğu iddia edilen görselleri sızdırıldı. Fotoğraflar tipster tarafından paylaşıldı Abhishek Yadav Ve Buz Evreni X’te (eski adıyla Twitter), […]

OnePlus 12 ilk kez gerçek dünyada görüntülendi

TL;DR

  • OnePlus 12 ilk kez vahşi doğada fotoğraflandı.
  • Sızan görüntülerdeki telefon, OnePlus 12’nin daha önce ortaya çıkan görselleriyle eşleşiyor.
  • OnePlus, yeni amiral gemisinin dünyadaki en parlak akıllı telefon ekranına sahip olacağını doğruladı.

OnePlus 12’nin gerçek dünyaya ait olduğu iddia edilen görselleri sızdırıldı. Fotoğraflar tipster tarafından paylaşıldı Abhishek Yadav Ve Buz Evreni X’te (eski adıyla Twitter), ihbarcı Max Jambor ile onaylıyor telefon gerçekten OnePlus 12.

Görüntüler resmi bir OnePlus-OPPO-BOE etkinliğinden alınmış gibi görünüyor bugün erken saatlerde düzenlenen. OnePlus ayrıca etkinlikle ilgili bilgileri Weibo kanalında yayınlayarak OnePlus 12’nin Çinli ekran üreticisi BOE tarafından üretilen “en gelişmiş 2K ekrana” sahip olacağını doğruladı. Önceki sızıntılar, amiral gemisinin 6,82 inç 120Hz LTPO ekranla donatılacağını öne sürüyordu ve OnePlus artık onaylanmış bu bilgilerin bir kısmı.

OnePlus 12’nin ayrıca 3.168 x 1.440 ekran çözünürlüğüne sahip olduğu söyleniyor. Şirket az önce açıklığa kavuşmuş 2.600 nit’ten “çok daha fazla” en yüksek parlaklıkla “dünyanın en parlak ekranı” olacağını söyledi. Bu, 1.300 nit en yüksek parlaklığa sahip OnePlus 11 ile karşılaştırıldığında büyük bir sıçrama.

OnePlus 12’ye ilk bakış ✅

Sızan OnePlus 12 resimleri aynı zamanda telefonun ortaya yerleştirilmiş delikli selfie atıcısını, ekranın solunda Uyarı Kaydırıcısının net bir görünümünü ve sağ tarafta güç ve ses tuşlarını da gösteriyor. Sızdırılan iki OnePlus 12 görüntüsünden birinde telefonun arkası görülüyor. Ancak arka kamera muhafazası bir tür kapakla gizlenmiş durumda.

OnePlus 12, BOE’nin en iyi 2K ekranını kullanacak. Bu ekranın parametreleri akıllı telefonların açık ara en güçlü ekranı olup Samsung’un en iyi ekranını öldürebilir.
S23 Ultra ile karşılaştırıldığında Samsung fena halde kaybetti.
Giderek daha fazla Çin markası Samsung ekranını terk ediyor.
Xiaomi14… pic.twitter.com/CXmjw0h5rp

Güvenilir sızıntı kaynağı Steve ‘OnLeaks’ Hemmerstoffer’ın izniyle OnePlus 12 sızıntısının görsellerini zaten görmüştük ve bu yeni görüntüler daha önce gördüklerimizle uyumlu görünüyor. Ana kamera dizisi de sızdırılan görüntülerde, adanın alt kısmında bir periskop kamera için de olsa OnePlus 11’inkine benzer bir tasarıma sahip olarak görülebiliyor. Özel söylenti merkezimizde OnePlus 12 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


OnePlus 12 ilk kez gerçek dünyada görüntülendi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow