OnePlus 12, yapım kalitesiyle bazı erken benimseyenleri hayal kırıklığına uğratıyor

oyun weibo’su” alt=”OnePlus 12 oyun weibo’su” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2023/11/OnePlus-12-gaming-weibo.jpg”/> TL;DR Bazı Weibo kullanıcıları, OnePlus 12’nin kamera muhafazası ile arka kapak arasında bir boşluk olduğunu bildirdi. Birkaç kullanıcı da telefonun bu bölgesinde fazla yapıştırıcı olduğunu bildirdi. Bir Xiaomi yöneticisi de bu konularla ilgili olarak OnePlus’a saldırıyor gibi görünüyordu. OnePlus 12, geçen hafta Çin’de piyasaya sürüldü ve birçok açıdan üst düzey bir amiral gemisi telefon deneyimi getirdi. Ancak kullanıcı raporları, bazı birimlerin yapım kalitesi ve cila departmanında sorun yaşayabileceğini öne sürüyor. Birçok Weibo kullanıcılar OnePlus 12 kamera muhafazası ile telefonun gövdesinin geri kalanı arasında boşluklar olduğunu bildirdiler. Daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki resimlere göz atın. Görünüşe göre bazı telefonlarda kasanın üstünde veya altında bir boşluk varken bazılarında hem üstte hem de altta bir boş

OnePlus 12, yapım kalitesiyle bazı erken benimseyenleri hayal kırıklığına uğratıyor

oyun weibo’su” alt=”OnePlus 12 oyun weibo’su” src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2023/11/OnePlus-12-gaming-weibo.jpg”/>

TL;DR

  • Bazı Weibo kullanıcıları, OnePlus 12’nin kamera muhafazası ile arka kapak arasında bir boşluk olduğunu bildirdi.
  • Birkaç kullanıcı da telefonun bu bölgesinde fazla yapıştırıcı olduğunu bildirdi.
  • Bir Xiaomi yöneticisi de bu konularla ilgili olarak OnePlus’a saldırıyor gibi görünüyordu.

OnePlus 12, geçen hafta Çin’de piyasaya sürüldü ve birçok açıdan üst düzey bir amiral gemisi telefon deneyimi getirdi. Ancak kullanıcı raporları, bazı birimlerin yapım kalitesi ve cila departmanında sorun yaşayabileceğini öne sürüyor.

Birçok Weibo kullanıcılar OnePlus 12 kamera muhafazası ile telefonun gövdesinin geri kalanı arasında boşluklar olduğunu bildirdiler. Daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki resimlere göz atın.

Görünüşe göre bazı telefonlarda kasanın üstünde veya altında bir boşluk varken bazılarında hem üstte hem de altta bir boşluk var.

Garip bir şekilde, birkaç kullanıcı kamera muhafazasının çevresinde aşırı miktarda yapıştırıcı bulunduğunu da bildirmiş görünüyordu.

Bu sorunların ne kadar yaygın olduğu belli değil, ancak daha fazla kişinin kamera muhafazası boşluğu olan telefonları, fazla yapıştırıcı bulunan telefonlardan daha fazla gibi görünüyor. Bazı kullanıcılar OnePlus 12’lerinin gayet iyi göründüğünü bildirdiği için kesinlikle her cihazı etkilemiyor gibi görünüyor. Ancak sorun görünüşe göre Redmi genel müdürü Lu Weibing’in dikkatini çekmiş.

Xiaomi yöneticisi, OnePlus’a özel olarak ismiyle hitap etmedi ancak bu boşlukların daha az katı iç kalite kontrol standartlarından kaynaklandığını öne sürdü. Aşağıdaki makine tarafından çevrilmiş gönderinin ekran görüntüsüne göz atın.

Yine de bunun yaygın bir sorun olmadığını ve şirketin gelecek ayki küresel lansman için işleri (kelimenin tam anlamıyla) sıkılaştıracağını umuyoruz.

OnePlus 12, yapım kalitesiyle bazı erken benimseyenleri hayal kırıklığına uğratıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow