OpenAI, ödeme yapan müşteriler için ChatGPT Plus’ı duyurdu

Calvin Wankhede / Android Otoritesi TL;DR OpenAI, ChatGPT Plus adlı ChatGPT’nin ücretli bir sürümünü başlattı. ChatGPT Plus aboneliğinin maliyeti 20 ABD dolarıdır ve kullanıcılara daha hızlı, daha yetenekli bir sohbet botuna erişim sağlar. OpenAI’nin dahiyane konuşmalı yapay zeka sohbet robotu — ChatGPT — artık ücretli sürüm ChatGPT Plus olarak adlandırılır. Ayda 20 ABD doları ödeyerek […]

OpenAI, ödeme yapan müşteriler için ChatGPT Plus’ı duyurdu

  • OpenAI, ChatGPT Plus adlı ChatGPT’nin ücretli bir sürümünü başlattı.
  • ChatGPT Plus aboneliğinin maliyeti 20 ABD dolarıdır ve kullanıcılara daha hızlı, daha yetenekli bir sohbet botuna erişim sağlar.

OpenAI’nin dahiyane konuşmalı yapay zeka sohbet robotu — ChatGPT — artık ücretli sürüm ChatGPT Plus olarak adlandırılır. Ayda 20 ABD doları ödeyerek artık ChatGPT’den daha hızlı ve gelişmiş hizmet alabilirsiniz.

Aboneler, en yoğun zamanlarda bile ChatGPT’ye genel erişim elde edecek. Bot ayrıca abonelik ücretini ödeyenler için ücretsiz versiyonundan daha hızlı yanıt verecektir. Ek olarak, ChatGPT Plus aboneleri yeni özelliklere ve diğer iyileştirmelere erişebilecek.

ChatGPT Plus, şimdilik ABD’deki müşterilerin kullanımına sunulmuştur. OpenAI, önümüzdeki haftalarda bekleme listesindeki kişileri de davet etmeye başlayacak. Şirket, AI yardımcısına erişimi yakında ek ülke ve bölgelere genişletecek.

Bu arada, ChatGPT’yi ücretsiz kullanmak isteyenler eskisi gibi kullanmaya devam edebilirler. OpenAI bir blog gönderisinde, “Bu abonelik fiyatlandırmasını sunarak, mümkün olduğunca çok kişiye ücretsiz erişim olanağını desteklemeye yardımcı olabileceğiz.”

OpenAI ayrıca yakında bir ChatGPT API başlatacak ve daha fazla kullanılabilirlik için daha düşük maliyetli planlar, iş planları ve veri paketleri seçeneklerini değerlendiriyor.

Chatbot’un sihrini hala denemediyseniz, sizi hızlandırmak için hızlı bir ChatGPT kılavuzu burada.

OpenAI, ödeme yapan müşteriler için ChatGPT Plus’ı duyurdu

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow