Overwatch 2: Le Sserafim K-Pop İşbirliği Duyurdu, Müzik Videosu, Oyun Modu ve Dış Görünümleri İçeriyor

Geliştirici Blizzard Entertainment, oynaması ücretsiz kahraman nişancı oyunu Overwatch 2 için K-Pop grubu Le Sserafim ile ilk müzikal işbirliğini duyurdu. İki taraf, K-Pop grubu için yakında çıkacak bir müzik videosunun yanı sıra oyun içi Overwatch 2 içeriği için de birlikte çalıştı. Le Sserafim beş sanatçıdan oluşuyor: Kim Chaewon, Sakura, Huh Yunjin, Kazuha ve Hong Eunchae. […]

Overwatch 2: Le Sserafim K-Pop İşbirliği Duyurdu, Müzik Videosu, Oyun Modu ve Dış Görünümleri İçeriyor

Geliştirici Blizzard Entertainment, oynaması ücretsiz kahraman nişancı oyunu Overwatch 2 için K-Pop grubu Le Sserafim ile ilk müzikal işbirliğini duyurdu. İki taraf, K-Pop grubu için yakında çıkacak bir müzik videosunun yanı sıra oyun içi Overwatch 2 içeriği için de birlikte çalıştı.

Le Sserafim beş sanatçıdan oluşuyor: Kim Chaewon, Sakura, Huh Yunjin, Kazuha ve Hong Eunchae. Grup ve Blizzard, Le Sserafim’in bir sonraki single’ı “Perfect Night” için bir video üzerinde çalışıyor ve video 26 Ekim’de saat 21.00’de yayınlanacak. İşbirliği aynı zamanda Overwatch 2 için Le Sserafim’den ilham alan özel oyun modunu ve kahraman görünümleri gibi özel oyun içi öğeleri de içeriyor. Blizzard’a göre oyun içi etkinliklerle ilgili daha fazla ayrıntı 30 Ekim’de gelecek ancak içerik 1 Kasım’da oyuncular için yayına girecek.

Overwatch genel menajeri Walter Kong bir basın bülteninde şöyle yazdı: “Oyunumuzun ilk müzikal sanatçısı işbirliği için Le Sserafim ile çalışmaktan son derece heyecanlıyız.” “Tıpkı Overwatch’ın kahramanları gibi Le Sserafim üyeleri de bireysel olarak harikalar ama bir araya geldiklerinde durdurulamazlar.”

Blizzard, Le Sserafim’in Topluluk Gecesi’nin bitiminden sonra BlizzCon Arena’da “Perfect Night”ın yanı sıra diğer şarkıları da seslendirmek için 4 Kasım’da bu yılki BlizzCon’da boy göstereceğini söyledi.

Bu arada oku oyun Bilgilendiricisi Overwatch 2 incelemesini yapın ve ardından şirketin Overwatch 2’nin birinci yıl dönümünü kutlamasını okuyun.


[Editor’s Note: This story has been updated to clarify that Le Sserafim will perform “Perfect Night” during BlizzCon and other songs]

Le Sserafim’i dinler misin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory