Oyuncu Seçimi Söylentilerinde “Fantastik Dörtlü” Birinci Sırada

20th Century Studios aracılığıyla görüntü Akıllı para, oyuncu kadrosunu açıklayan Marvel Studios’ta olacaktı. Fantastik Dörtlü bu yaz San Diego Comic-Con’da yeniden başlatın ve dürüst olursak yeterince erken gelemez. Proje ilk duyurulduğundan beri Örümcek Adam yönetmen Jon Watts dümende, internet dört ünlü rolden biri için düzinelerce yüksek profilli yıldızın üzerine düzinelerce söylentiye boğulmuş durumda. Bununla birlikte, […]

Oyuncu Seçimi Söylentilerinde “Fantastik Dörtlü” Birinci Sırada

20th Century Studios aracılığıyla görüntü

Akıllı para, oyuncu kadrosunu açıklayan Marvel Studios’ta olacaktı. Fantastik Dörtlü bu yaz San Diego Comic-Con’da yeniden başlatın ve dürüst olursak yeterince erken gelemez.

Proje ilk duyurulduğundan beri Örümcek Adam yönetmen Jon Watts dümende, internet dört ünlü rolden biri için düzinelerce yüksek profilli yıldızın üzerine düzinelerce söylentiye boğulmuş durumda. Bununla birlikte, bu madalyonun diğer yüzü, aynı şeyi yeterince sık duyarsanız, o zaman bunda bir parça doğruluk olabilir ve bu, varsayılan olarak yerleşiktir. Vanessa Kirby uzun zaman önce en önde gidenlerden biri olarak.

bu İmkansız görev Ve Hobbs ve Shaw emektar, kıç tekmeleyen aksiyon destanlarına yabancı değil, dramatik bölümde de beceriksiz değil. tarafından kafa kafaya sorgulandığında Çizgi roman Dead Reckoning’in yaklaşan ilk bölümünün tanıtım turları sırasında Kirby’nin tek söyleyeceği “bu bir onur olurdu”.

Tam olarak bir onay ya da inkar sayılmaz ama bu konuda bu kadar açık olmanın, ne olursa olsun spekülasyon ateşini körükleyeceği kesin. Ne olursa olsun, Kirby’nin mükemmel bir Sue Storm olacağını inkar etmek zor olurdu, ancak daha önce söylenti değirmeninin Mila Kunis’i The Thing için en iyi yarışmacı olarak lanse etmesi, kuşkusuz herkesin Fantastik Dörtlü scuttlebutt şimdilik büyük bir tutam tuzla alınmalıdır.

Umarız bu yanıtlar er ya da geç gelir, çünkü döküm atlıkarıncası çoktan yorucu olmaya başladı.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory