Yenilmez Tom Cruise’un Yapmayacağı Dublörler Olduğu İçin Belli ki Sınırları Var

Paramount aracılığıyla görüntü Ne kadar tehlikeli ve çılgınca olursa olsun, Tom Cruise’un herhangi bir gösteriye hayır dediğini hayal etmek zor. Adam 60 yaşında ve henüz, bisikletini uçurumdan aşağı sürerken ve boşluğa atlarken çekilmiş video klibi. İmkansız Görev 7 farklı bir hikaye anlatıyor gibi görünüyor. Ancak herkesin sınırları vardır, filmlerinde sergilediği riskli maskaralıklarla hayranlarını suskun bırakmak […]

Yenilmez Tom Cruise’un Yapmayacağı Dublörler Olduğu İçin Belli ki Sınırları Var

Paramount aracılığıyla görüntü

Ne kadar tehlikeli ve çılgınca olursa olsun, Tom Cruise’un herhangi bir gösteriye hayır dediğini hayal etmek zor. Adam 60 yaşında ve henüz, bisikletini uçurumdan aşağı sürerken ve boşluğa atlarken çekilmiş video klibi. İmkansız Görev 7 farklı bir hikaye anlatıyor gibi görünüyor. Ancak herkesin sınırları vardır, filmlerinde sergilediği riskli maskaralıklarla hayranlarını suskun bırakmak gibi bir hobisi olan Cruise bile.

Son görünüşü sırasında Jimmy Kimmel Canlı gelecek için devam eden promosyonların bir parçası olarak İmkansız görev devam filmi Cruise, kendi dublörlerini gerçekleştirme tutkusundan uzun uzadıya bahsetti. Hayranları hayrete düşüren filmdeki uçurum dublöründe yere düşmeden önce paraşütünü açmak için yalnızca altı saniyesi olduğunu kabul etmesi ışığında Jimmy Kimmel, oyuncuya herkesin yıllardır merak ettiği şeyi sordu – bir şey var mı? dublör hiç hayır derdi?

Kimmel, patlayan bir volkanın üzerinden parasailing yapmak, bir kasırgada jetpack uçurmak, bir rol için 100 pound kazanmak, havada bir uçaktan diğerine atlamak ve hepsinden daha korkutucu olan bir yolcu olmak gibi çeşitli delice riskli gösteriler yaptı. Harrison Ford tarafından uçurulan bir uçakta – ve hepsinde Cruise heyecanla evet demişti.

Ancak “kovboy gibi köpekbalığına binme” ve kontrolleri önceden görmeden gözleri bağlı bir uçağı uçurma fikri, anında reddedildi. Jack Reacher yıldız. Birincisi, Cruise’un köpekbalıklarının “bundan hoşlanmayacağını” bilmesi ve ikincisi, açıkçası, her şey Aksini ispatlayan delilleri ne kadar görmüş olursak olalım onun için mümkün.

Ancak, imkansız olması gerekenin sınırlarını aşan bir oyuncuya hala yatırım yapıyorsanız, bu 14 Temmuz 2023’te sinemalara yürüyün. Görevimiz Tehlike – Ölü Hesaplaşma Bölüm 1 sonunda iner.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow