Patrick Stewart “Broke Down” Star Trek: Nemesis Farewell’i Çekiyor

Star Trek: Nemesis, heyecan verici bir anı çekerken “bozulduğunu” söyleyen Patrick Stewart için beklenmedik derecede duygusal bir deneyim oldu. Özet Patrick Stewart, Star Trek: Nemesis’te bir veda sahnesini çekerken duygusal olarak bunaldığını itiraf ediyor. Duygusal anlarda Stewart, Jonathan Frakes’in kollarında yıkıldı ve yere yığıldı. Yıllar boyunca onlarla derin bir bağ hissettiği için rol arkadaşlarına veda […]

Patrick Stewart “Broke Down” Star Trek: Nemesis Farewell’i Çekiyor

Star Trek: Nemesis, heyecan verici bir anı çekerken “bozulduğunu” söyleyen Patrick Stewart için beklenmedik derecede duygusal bir deneyim oldu.

Özet

 • Patrick Stewart, Star Trek: Nemesis’te bir veda sahnesini çekerken duygusal olarak bunaldığını itiraf ediyor.
 • Duygusal anlarda Stewart, Jonathan Frakes’in kollarında yıkıldı ve yere yığıldı.
 • Yıllar boyunca onlarla derin bir bağ hissettiği için rol arkadaşlarına veda etmek onun için dehşet verici ve acı vericiydi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Star Trek: Nemesis Patrick Stewart için beklenmedik derecede duygusaldı ve şöyle dedi: “bozuldu” Filmin heyecan verici bir anını çekerken. Dördüncü ve sonuncunun adını taşıyan ‘Nemesis’ Star Trek: Yeni Nesil film, Kaptan Jean-Luc Picard’ın şeytani klonu Shinzon’du (Tom Hardy). Birleşik Gezegenler Federasyonu’nun kaderi için Picard vs. Shinzon ana eylem olurken, Star Trek: Nemesis için çok önemli bir geçiş ve değişime işaret ediyordu. TNG mürettebat Komutan Data (Brent Spiner) sonunda öldüğünden ve Yüzbaşı Will Riker (Jonathan Frakes) Danışman Deanna Troi (Marina Sirtis) ile evlendiğinde ve USS Enterprise-E’den ayrılarak kendi gemileri USS Titan’a doğru yola çıktılar.

İçinde Yıldız Savaşları sözlü tarih Elli Yıllık Misyon: Gelecek 25 Yıl, Mark A. Altman ve Edward Gross tarafından, Patrick Stewart duygularından bunaldığını anlatıyor Kaptan Picard’ın eski Bir Numarası Will Riker’a vedasını filme alırken Uzay Yolu: Nemesis. Aşağıdaki alıntısını okuyun:

Filmin sonunda Riker’a veda ettiğimi ve kendimi tamamen anın içinde bulduğumu söyleyeceğim. Yıkıldım. Berrak mavi gökyüzünün dışında duygularım beni ele geçirdi. Jonathan’ın kollarına çöktüm ve kendimi aptal gibi hissettim. Tüm ekip ağladığımı izledi ve sonra mırıldanmaya başladı: “Neler oluyor? İçki falan mı içti?” Ama o anda kesinlikle her şey bir araya geldi; yıllar boyunca bu insanlara karşı beslediğim duygular. Veda etmek benim için kesinlikle korkutucu ve acı vericiydi.

İlgili
Star Trek Nemesis’teki Tüm İyi Şeyler

Star Trek Nemesis genel olarak serideki en kötü filmlerden biri olarak kabul ediliyor ancak TNG ekibi için bazı unutulmaz anlara da yer veriyor.

Star Trek: Nemesis Paramount+’ta yayınlanabiliyor.

Kaynak: Elli Yıllık Misyon: Gelecek 25 Yıl: Yeni Nesilden JJ Abrams’a: Star Trek’in Tam, Sansürsüz ve Yetkisiz Sözlü Tarihi Mark A. Altman ve Edward Gross tarafından

 • Yeni Nesil Star Trek Posteri
  Star Trek: Yeni Nesil

  Yayın tarihi:
  1987-09-28

  Döküm:
  Sıralamak

  Türler:
  Sıralamak

  Mevsimler:
  7

  Sezon Listesi:
  Sıralamak

  Hikaye Yazan:
  Gen Roddenberry

  Yazarlar:
  Sıralamak

  Ağ:
  Sıralamak

  Akış Hizmetleri:
  Sıralamak

  Bayilik(ler):
  Sıralamak

  Yönetmenler:
  Sıralamak

  Gösteri sorumlusu:
  Sıralamak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow