Gears of War: Dave Bautista, Netflix filminde Marcus’u mu oynuyor?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-11T12:12:22 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-11T12:12:33 Dave Bautista, Gears of War Netflix filminde Marcus’u mu oynuyor? Oyuncu, role olan ilgisini uzun süredir dile getiriyor, ancak bu gerçekten oluyor mu? Gears of War, Xbox’ın en tanınmış oyun serilerinden biridir. Herkes bir çekirge üzerinde elektrikli testere süngüsünü ilk kez kullandıkları zamanı hatırlıyor ve Gears of […]

Gears of War: Dave Bautista, Netflix filminde Marcus’u mu oynuyor?

Yayınlanan: 2022-11-11T12:12:22

Güncellenmiş: 2022-11-11T12:12:33

Dave Bautista, Gears of War Netflix filminde Marcus’u mu oynuyor? Oyuncu, role olan ilgisini uzun süredir dile getiriyor, ancak bu gerçekten oluyor mu?

Gears of War, Xbox’ın en tanınmış oyun serilerinden biridir. Herkes bir çekirge üzerinde elektrikli testere süngüsünü ilk kez kullandıkları zamanı hatırlıyor ve Gears of War 3’ün travmasından bahsetmeyelim.

Bir film uyarlaması görüşmeleri 2007 yılına kadar uzanıyor, ancak şimdiye kadar hiçbir zaman meyve vermediler. Netflix kısa süre önce bir Gears of War filmi ve yetişkinlere yönelik animasyon dizisi duyurdu ve akış platformunun destan için “büyük emelleri” olduğu söylendi.

Öyleyse soru şu: Sonunda Dave Bautista’yı Marcus olarak görecek miyiz?

Gears of War: Dave Bautista, Marcus’u oynayacak mı?

Dave Bautista’nın Gears of War Netflix filminde Marcus Fenix’i oynayıp oynamayacağı doğrulanmadı. – ama bir şeyi biliyoruz: gerçekten istiyor.

2018 yılında bir hayran röportajı sırasında Oyun NoktasıBautista, “Yıllardır Gears of War’ın peşinde olduğunu… Bunun Universal Studios’un elinde olduğuna inanıyorum ve kapılarını çalıp onları rahatsız ettiğimi” açıkladı.

ile daha sonraki bir röportajda çarpıştırıcıBautista, Gears of War ile daha çok ilgilendiği için Hızlı ve Öfkeli serisindeki bir rolü reddettiğini açıkladı.

Dedi ki: “Bu konuda herhangi bir iddiada bulunmuyorum. WB’de bir toplantı yapma şansım oldu, benimle bunun hakkında konuşuyorlardı ve ben de ‘Hey, hadi Bane hakkında konuşalım’ dedim. Bu, kariyerimde bir kez daha başıma geldi. Benimle Hızlı ve Öfkeli hakkında konuşmak istediler ve ‘İlgilenmiyorum, hadi konuşalım’ dedim. [Gears of War character] Marcus Fenix.

“Kimseyi kırmak niyetinde değilim. Başka bir şey koymuyorum, sadece söylüyorum [Gears] benim için çok daha ilginç. Gerçekten heyecanlandığım ve kontrolünüz altında olan bir şey olduğunda, olmadığım bir şeyle gerçekten ilgileniyormuş gibi davranmak istemiyorum.

“’Bunun için beni düşünür müsün?’ Bunun bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Başkasının ayağına basmaya çalışmıyorum, sadece sevdiğim şey bu ve bu konuda ciddi tutkuluyum diyorum. ‘Bu konuda sizin için iyi bir iş yapabilirim çocuklar.’”

Netflix’in duyurusunun ardından Bautista, karakterin COG zırhını giymesine rağmen rol için kendini gösteren eski bir Gears of War tanıtım videosu yayınladı. Klibe “Bunu daha kolay hale getiremem.”

İlk üç Gears of War oyununun baş tasarımcısı olarak görev yapan Cliff Bleszinski, cevap verdi oyuncuya: “Kardeş, 1 2 ve 3’ün tasarımcısı olarak ilk tercihimsin.”

Yazma sırasında Gears of War filminin oyuncu kadrosu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Gears of War filmi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Teknory