Peter Jackson’ın Yasaklı R Dereceli Filmi Aniden Kamu Bilincine Yeniden Giriyor

tanıyacaksın peter jackson tarihin en beğenilen film üçlemelerinden birinin arkasındaki yaratıcı yetenek olarak, benzerliği modern film yapımcılarının kaybettiği bir zanaatkarlık mucizesi olan ölümsüz bir sanat eseri. Ancak uyum arayışına başlamadan önce Yüzüklerin EfendisiKivi sinema ikonu, sizi ya dikişlerinize sokacak ya da size hayatınızın en büyük korku paniğini yaşatacak inanılmaz derecede saçma, gülünç derecede kaba ve […]

Peter Jackson’ın Yasaklı R Dereceli Filmi Aniden Kamu Bilincine Yeniden Giriyor

tanıyacaksın peter jackson tarihin en beğenilen film üçlemelerinden birinin arkasındaki yaratıcı yetenek olarak, benzerliği modern film yapımcılarının kaybettiği bir zanaatkarlık mucizesi olan ölümsüz bir sanat eseri. Ancak uyum arayışına başlamadan önce Yüzüklerin EfendisiKivi sinema ikonu, sizi ya dikişlerinize sokacak ya da size hayatınızın en büyük korku paniğini yaşatacak inanılmaz derecede saçma, gülünç derecede kaba ve ironik bir şekilde korkunç filmlerin bir parçasıydı.

Burada abartmıyoruz bile. Jackson, kariyerine kelimenin tam anlamıyla bir film yaparak başladı. Kötü tat, kabusların yapıldığı aynı malzemeden oluşan bir bilim kurgu hiciv komedi korku parodisi. Her şey içinde Kötü tat zevksiz ve Jackson bunu bilerek yapıyor.

Ve bu girişimi takip etmenin bir ülkeyi (İrlanda) onu tamamen yasaklamaya zorlayan bir filmden daha iyi bir yolu var mı? Böylece Zayıflarla Tanışın R dereceli sinema oyun kitabındaki her kutuyu işaretleyen bir kara komedi kukla filmi doğdu. Aslında, hayır, bu hafif kalırdı. Kelimeler ne kadar inanılmaz derecede kınanacağını yakalayamaz zayıflar öyle, bu yüzden onu kendin izlemen gerekecek. Ya da kendi akıl sağlığını önemsiyorsan yapma.

Şimdi, serbest bırakıldığı o lanetli günden 34 yıl sonra. Zayıflarla Tanışınfilm Twitter’da patlıyor (sayesinde Muppets Kargaşası), birçok hayranın bu kült klasiği kutlamaya gelmesiyle, ironik bir şekilde, bu filmin 100 dakikalık çalışma süresinde cesaret edebileceği şeylerin onda birinden daha azı için bir reklam öğesinin iptal edileceği bir çağda.

Görünüşe göre insanlar gerçekten ama gerçekten seviyor Zayıflarla Tanışın.

Sizin için bir perspektife oturtmak gerekirse, İrlanda’da yasak olan sadece bir avuç eser var ve Peter Jackson’ın ikinci filmi de bunlardan biri. 1999 yapımı müstehcen sanat evi filmi. Romantik başkadır. (Evet, zayıflar resmen eşittir Romantik saygısız unsurlar açısından.)

Daha iyisini bilmeseydik, yönetmenin önceki filmleri aşırı düzeltmeye çalıştığını söylerdik. Yüzüklerin Efendisiama biz daha iyisini biliyoruz ve son kuruşumuza bahse gireriz ki hâlâ ikisiyle de gurur duyuyordur. Kötü tat Ve Zayıflarla Tanışın bu güne.

Teknory