You 4. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

You Season 4’ün çekimleri kısa bir süre önce bitti, işte çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada. Merhaba sana. Bu müthiş gerilim dizisinin gelecek sezonunda neler olacağını merak ettiğinizi görüyoruz. İhtiyacın olan şey, seni kurtaracak biri. Sana yardım edelim. Caroline Kepnes’in kitap serisinden uyarlanan […]

You 4. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

You Season 4’ün çekimleri kısa bir süre önce bitti, işte çıkış tarihi ve fragmanından oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Merhaba sana. Bu müthiş gerilim dizisinin gelecek sezonunda neler olacağını merak ettiğinizi görüyoruz. İhtiyacın olan şey, seni kurtaracak biri. Sana yardım edelim.

Caroline Kepnes’in kitap serisinden uyarlanan You, 2018’de çıktığından beri dünyayı kasıp kavurduktan sonra her sezon daha da büyüyor.

3. Sezon – kelimenin tam anlamıyla – ateşli bir final yaşadı ve biraz uçurumda bırakarak hayranları 4. Sezon için daha da heyecanlandırdı. Peki önümüzdeki sezon için bizi neler bekliyor? Peki Joe Goldberg’in sıradaki kurbanı kim?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

You 4. Sezon çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Diğer Netflix dizileri gibi, You Season 4 de iki bölüme ayrılacak: 1. Bölüm 9 Şubat 2023’te, 2. Bölüm ise 9 Mart 2023’te çıkacak.

Bu duyuru tarafından yapılmıştır. Twitter hesabınJoe’nun Londra’nın merkezinde gizlendiğini gösteren bir posterle birlikte.

You 4. Sezon Fragmanı: Fragman var mı?

Evet, You 4. Sezon fragmanı var ve aşağıdan izleyebilirsiniz:

You Season 4 fragmanı, dizi için oldukça markalı olmaya devam ediyor, çünkü ekran renkli olarak susturulmuş, önümüzde farklı seviyelerde iğrençliğe sahip birden fazla karakter beliriyor ve Joe – ve onun ikonik görünmezlik şapkası – içeride gizleniyor. arkaplan.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Fragman çok iyi bildiğimiz şu sözle başlıyor: “Merhaba sen.”

Joe şu anda Londra’da ve klasik seslendirmesinde şöyle diyor: “Ben New York’taki sevimli kitapçı yöneticisi, Los Angeles’taki tezgahtar ya da banliyölerdeki düşkün koca değilim. Hayır, artık değil. Kendimi tanıtmama izin verin,” ekranda Profesör Jonathan Moore adı belirirken.

Devam ediyor: “Göleti geçtikten sonra biraz incelikten geçtim. Ve Londra’da yaşamak, isterseniz geçmişi gömmeme izin verdi.

“Karşılıksız aşk ve hasret günleri geride kaldı. Bu sefer, tipik müfredat dışı faaliyetlerimi tamamen profesyonel tutarken akademi ve eğitime odaklanıyorum. Benzer düşünen meslektaşlarımla fikir alışverişinde bulunmak için zaman ayırdım.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Maalesef, yüksek mevkilerdeki arkadaşlarla, genellikle o sosyal merdiveni tırmanmaya çalışan başkaları gelir. Böylece, sonunda düşüyorlar ya da sosyal ölümlerine itildiler mi demeliyim. Soru, kim tarafından?”

You 4. Sezon oyuncu kadrosu: Gelecek sezonda kimler oynayacak?

Ana karakterlerin kendileri dışında her sezon yepyeni bir oyuncu kadrosu getirme eğilimindesiniz.

Penn Badgley, ürkütücü katil Joe Goldberg olarak geri dönecek gibi görünüyor.ve sevgisinin en yeni nesnesi Tati Gabrielle’in canlandırdığı Marienne de geri dönecek 3. Sezonda ilk kez göründükten sonra.

Lukas Gage (daha önce Euphoria’da görüldü) Adam’ı oynayacakbaşarılı ailesinin standartlarını karşılamak için baskı hisseden zengin bir Amerikalı eski pat. Charlotte Ritchie (Feel Good) Kate’i oynuyorbaşkalarından şüphelenme eğiliminde olan bir sanat galerisi yöneticisi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Tilly Keeper Lady Phoebe olacakzengin ve ünlü ama çok daha naif ve güvenen Kate’in en iyi arkadaşı. Nadia rolünde Amy-Leigh Hickmandolabında bazı iskeletler olan bir edebiyat öğrencisi ve gelecek vadeden bir yazar. Ed Speleers, Rhys’i oynuyorsorunlu bir gençliğe sahip bir anı yazarı.

You 4. Sezon kadrosundaki diğerleri şunları içerir:

 • Niccy Lin
 • Aidan Cheng
 • Stephen Hagan
 • Ben Wiggins
 • Havva Austin
 • Müjde Ne zaman
 • Dario Coates
 • Sean Pertwee
 • Brad Alexander
 • Alison Pargeter
 • Adam James

Daha fazlasını öğrendiğimizde bu bölüm güncellenecektir.

You 4. Sezon konusu: Gelecek sezon ne olacak?

Fragman bazı ayrıntılar verse de, dizi seyirciyi tuzağa düşürmeyi ve değiştirmeyi sevdiği için 4. Sezonun konusu hala gizemli görünüyor.

You 3. Sezon, Joe’nun kendisi kadar cani olan eşi Love Quinn’in (Victoria Pedretti) ölümüyle sona ermiştir. Hem ondan hem de yakın zamanda ölen eski kocasından – tabii ki Joe’nun bıçaklayarak öldürdüğü – kaçmak için kızıyla birlikte oraya koşmuştu.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Nick takma adını kullanan Joe, Marienne’i bulmaya yemin eder, ancak görünüşe göre gösterinin yalnızca küçük bir kısmı Paris’te geçecek ve Londra Üniversitesi Royal Holloway’de birçok çekim yapılacak. Fragmana göre, Joe orada bir Edebiyat profesörü olacak gibi görünüyor, tam olarak Profesör Jonathan Moore. Eğer öyleyse, geçmiş kontrolünden nasıl kaçındığını görmemiz gerekecek.

Şimdi, genellikle mevsimler, Joe’nun mevcut durumundan bıkmış bir kriz halindeki halini takip ediyor. Bu, hemen takıntılı hale geldiği yeni bir kadınla tanışana ve etrafını saran toplumu eleştirirken onun hayatını kasıp kavurmaya başlayana kadardır. Gösteriyi heyecanlı tutmak için her sezon bu formülü biraz değiştirdi.

Ancak yıldız Penn Badgley’e göre bu sezon oldukça farklı olacak, sadece konu detaylarında değil, dizinin tüm formatında da. Ile konuşmak Bu gece eğlence, Badgley şunları söyledi: “Ton benzer, ancak farklı bir format olduğu için değişiyor. Farklı bir format kullanıyoruz.”

Devam etti: “Sanki türü biraz değiştiriyoruz. Ve işe yaradığını düşünüyorum.”

Daha fazlasını öğrendiğimizde bu bölüm güncellenecektir.

You Seasons 1-3 şu anda Netflix’te izlenebilir.

Teknory