Pixel 8 Pro, dayanıklılık testlerinde iPhone 15 Pro Max’ten daha iyi performans gösteriyor

TL;DR YouTuber Zack Nelson ikonik dayanıklılık testlerini Google Pixel 8 Pro’da gerçekleştirdi. Neyse ki Pixel 8 Pro, çerçevesi çatlayan Pixel 7 Pro veya arka camı çatlayan iPhone 15 Pro Max’in aksine testi atlattı. Google, Pixel 8 Pro’yu yedi yıl boyunca güncel tutacağını ve bu süre boyunca onarımlar için yedek parça stoklayacağını vaat ediyor. Dayanıklılık testini […]

Pixel 8 Pro, dayanıklılık testlerinde iPhone 15 Pro Max’ten daha iyi performans gösteriyor

TL;DR

  • YouTuber Zack Nelson ikonik dayanıklılık testlerini Google Pixel 8 Pro’da gerçekleştirdi.
  • Neyse ki Pixel 8 Pro, çerçevesi çatlayan Pixel 7 Pro veya arka camı çatlayan iPhone 15 Pro Max’in aksine testi atlattı.
  • Google, Pixel 8 Pro’yu yedi yıl boyunca güncel tutacağını ve bu süre boyunca onarımlar için yedek parça stoklayacağını vaat ediyor. Dayanıklılık testini geçmek, telefonun bir süre dayanacağına dair güven katıyor.

Yeni Pixel 8 ve Pixel 8 Pro burada ve öncekilere göre birçok iyileştirme getiriyor. Tensor G3, ekran, kamera ve AI özellikleri öne çıkan özellikler olsa da, önceki modele göre daha iyi bir deneyim sağlayan bir dizi değişiklik var. Örneğin Pixel 8 Pro, dayanıklılık testlerinden sağ çıktı ve cihazın bu açıdan Pixel 7 Pro, iPhone 15 Pro Max ve hatta Pixel Fold’dan daha iyi olduğunu gösterdi.

YouTuber Zac JerryRigEverything kanalı Pixel 8 Pro’yu sürekli dayanıklılık testlerine tabi tuttu.

Pixel 8 Pro’nun dayanıklılık testi gerçek bir sürpriz içermiyor ve memnunuz. Telefon tüm testlerde beklendiği gibi çalışıyor. Bir süre aleve maruz kaldığında ekran yanıyor, ancak yine de bir telefonu aleve bu kadar yakın tutmanız pek mümkün değil.

Bükülme testinde Pixel 8 Pro, iPhone 15 Pro Max’in yaptığı gibi arkasını kırmadan, Pixel 7 Pro’nun yaptığı gibi çerçevesini anten çizgilerinin yakınında kırmadan veya Pixel Fold’un yaptığı gibi felaketle karşı karşıya kalmadan hayatta kalmayı başardı.

Pixel 8 Pro’nun zirveye çıktığını görmekten mutluyuz. Bu dayanıklılık testi, Google’ın yalnızca Pixel 8 Pro’yu yedi yıl boyunca güncel tutmakla kalmayıp aynı zamanda yedi yıl boyunca onarımlar için yedek parça sağlama vaadine uzun ömür bağlamı katıyor. Dayanıklılık testini geçen Pixel 8 Pro, telefonun kullanıcılara sorun yaşatmadan birkaç yıl dayanma potansiyeline sahip olduğuna dair bize güven veriyor.

Pixel 8 Pro, dayanıklılık testlerinde iPhone 15 Pro Max’ten daha iyi performans gösteriyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow