İtalya – İngiltere canlı akışı: Euro 2024 elemeleri nasıl ücretsiz izlenir

TL;DR: İtalya ile İngiltere arasındaki Euro 2024 elemeleri 23 Mart 19:45 GMT’de oynanacak. Kanal 4’ten ücretsiz izleyebilirsiniz. Son yıllarda The Three Lions’ı takip etmek özellikle acı verici oldu. Takım sürekli olarak en büyük turnuvaların son aşamalarına ulaşıyor, ancak bu, işler yolunda gitmediğinde hayranlar için daha da fazla kalp kırıklığı anlamına geliyor. Ama yine de inanıyoruz. […]

İtalya – İngiltere canlı akışı: Euro 2024 elemeleri nasıl ücretsiz izlenir

TL;DR: İtalya ile İngiltere arasındaki Euro 2024 elemeleri 23 Mart 19:45 GMT’de oynanacak. Kanal 4’ten ücretsiz izleyebilirsiniz.


Son yıllarda The Three Lions’ı takip etmek özellikle acı verici oldu. Takım sürekli olarak en büyük turnuvaların son aşamalarına ulaşıyor, ancak bu, işler yolunda gitmediğinde hayranlar için daha da fazla kalp kırıklığı anlamına geliyor.

Ama yine de inanıyoruz. Euro 2024 şu an olabilir ve 23 Mart’ta başlıyor.

İtalya-İngiltere maçı ne zaman?

İtalya ve İngiltere eleme kampanyalarına Napoli’deki Diego Armando Maradona Stadyumu’nda başlayacak:

İtalya – İngiltere (Kanal 4) — 23 Mart 19:45 GMT

Maç, 19:00 GMT’den itibaren Channel 4’te canlı olarak gösterilecek. Alternatif olarak, bu önemli fikstürü All 4’te canlı yayınlayabilirsiniz.

İtalya – İngiltere karşılaşmasını çevrimiçi olarak ücretsiz canlı yayınlayabilir misiniz?

İngiltere’den İtalya ve İngiltere’yi ücretsiz olarak canlı yayınlamak kolaydır. Tüm 4’e bağlanmanız yeterlidir. Bu kadar basit.

Birleşik Krallık’tan All 4’e bağlanmak kolaydır, ancak dünyanın herhangi bir yerinden oturum açmaya çalışırsanız engellenirsiniz. Tüm 4’ü Birleşik Krallık dışından izlemenin tek yolu bir VPN kullanmaktır. Bu siber güvenlik hizmetleri, gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem, önde gelen bir VPN ile hızlı ve kolaydır ve All 4 gibi sitelere dünyanın her yerinden erişim sağlar:

  1. Akış dostu bir VPN’e kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

  4. 4’ünü de ziyaret edin

  5. İtalya ve İngiltere’yi dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak canlı yayınları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Tüm 4 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) etkileyici bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, yerleşik parola yöneticisi ve 94 ülkedeki hızlı sunucuları ile akış için en iyi hizmettir. Aboneler ayrıca her platform için uygulamalar alır ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 84,53 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Bu Euro 2024 elemesini ücretsiz izlemek için para iade garantisini kullanabilirsiniz.

ExpressVPN ile İngiltere’nin ilk Euro 2024 eleme fikstürünü ücretsiz izleyin.

Teknory