Bir Yapay Zeka Şirketinin Basın Bültenine Göre Switch 2’nin Bu Eylül’de Piyasaya Sürüldüğü İddia Ediliyor

İnternetin Switch halefi hakkındaki haberlerden daha aç olduğu çok az şey var. Nintendo’nun göreceli sessizliği nedeniyle, insanlar oyunun neye benzeyeceğini, nasıl oynanacağını ve ne zaman piyasaya sürüleceğini teorileştirmek zorunda kaldı. Bugün, Dijital Trendler sayesindebu son soruya bir cevabımız olabilir ve bu cevap oldukça tuhaf bir yerden geldi. Bir zamanlar GameShark, video oyunlarında hileli kod kartuşları […]

Bir Yapay Zeka Şirketinin Basın Bültenine Göre Switch 2’nin Bu Eylül’de Piyasaya Sürüldüğü İddia Ediliyor

İnternetin Switch halefi hakkındaki haberlerden daha aç olduğu çok az şey var. Nintendo’nun göreceli sessizliği nedeniyle, insanlar oyunun neye benzeyeceğini, nasıl oynanacağını ve ne zaman piyasaya sürüleceğini teorileştirmek zorunda kaldı. Bugün, Dijital Trendler sayesindebu son soruya bir cevabımız olabilir ve bu cevap oldukça tuhaf bir yerden geldi.

Bir zamanlar GameShark, video oyunlarında hileli kod kartuşları üretmesiyle biliniyordu. Bunu sisteminize bağlayabilir, hile kodlarını indirebilir ve bunları kullanarak N64, PlayStation veya Game Boy’unuzdaki oyunların ustası olabilirsiniz. Ancak son yıllarda şirket, şirket yönünde bir dönüş yapmaya karar verdi. “AI Shark” olarak yeniden adlandırılan bu program, artık “hızlı, rekabetçi oyunlara ayak uyduracak kişiselleştirilmiş ipuçları ve yardım” sağlamak üzere tasarlanmış, yazılımdan bağımsız bir programdır. Bunların Switch 2 ile ne ilgisi var? Hepsi sonunda tek bir cümlede basın bültenlerinin ilk paragrafı.

“Resmi lansmanın Eylül 2024’teki Nintendo Switch 2 ile aynı zamana denk gelmesi planlanıyor.”

Açıkça söylemek gerekirse Nintendo, bunun doğru bir lansman aralığı olduğuna dair resmi bir onay sunmadı ve iddianın geçerliliğinden şüphe etmek için sayısız neden var. BloombergJason Schreier AI Shark’ın Switch konsolunun çıkış tarihini tahmin ettiğini bildiriyor. Ne olursa olsun, resmi bir basın bülteninde yapılması tuhaf bir açıklama ve Nintendo’nun bir yanıt yayınlayacağını varsayarsak, cevabını görmek çok ilginç olacak.

Daha fazla Nintendo Switch için, en çok beklenen Switch oyunlarımızı listelediğimiz All Things Nintendo bölümümüze göz atın ve ardından Prince of Persia: The Lost Crown’un konsolda nasıl çalıştığını okuyun.


[Source: Digital Trends]

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow