Profesyonel basketbolu izlemenin NBA’in resmi TV ortağından daha iyi bir yolu yok

En üst düzey NBA deneyimi için, bir servet karşılığında her büyük maça bilet alabilir veya ön sıradan canlı maç yayını için ev kurulumunuzu geliştirebilirsiniz. İkinci seçenek daha pratiktir ve daha rahat ve sürükleyici bir oyun izleme deneyimi için en son ekran teknolojisini oturma odanıza getirir. NBA’in resmi TV ve ev aletleri ortağı Hisense’nin bu sezonki […]

Profesyonel basketbolu izlemenin NBA’in resmi TV ortağından daha iyi bir yolu yok

En üst düzey NBA deneyimi için, bir servet karşılığında her büyük maça bilet alabilir veya ön sıradan canlı maç yayını için ev kurulumunuzu geliştirebilirsiniz. İkinci seçenek daha pratiktir ve daha rahat ve sürükleyici bir oyun izleme deneyimi için en son ekran teknolojisini oturma odanıza getirir.

NBA’in resmi TV ve ev aletleri ortağı Hisense’nin bu sezonki televizyon serisi her düzeyde etkileyici. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu kılavuz size NBA sezonu stiliniz için hangi TV’nin en iyi olduğunu gösterecektir.

MVP barındırma için yüksek teknolojili TV

Böylece heyecanınızı kolektif tezahüratlardan ve taziyelerden, nacho paylaşımlarından ve bir ev dolusu arkadaşlardan alırsınız. oyun gecesi sunucusu olarak, olağanüstü bir eğlence deneyimini hak ediyorsunuz. Hisense U8K teslim edilebilir. Bu TV, “gördüğümüz en parlak görüntülerden birini” sunmak için Mini LED ve QLED-Quantum Dot teknolojisini kullanan 4K çözünürlüklü 55 inçten 100 inçe kadar çeşitli ekran seçeneklerine sahiptir. PCMag çağrıldı BT. 144Hz yenileme hızıyla izleme deneyimi akıcıdır ve hızlı spor ve oyun izlemeyi destekler.

Hisense U8K sadece görselliğiyle etkilemez; aynı zamanda güçlü bir ses deneyimi de içerir. Dolby Atmos teknolojisi ve 50W 2.1.2 Çok kanallı ses özelliklerine sahip olan bu cihaz, ‘hareketli ses’e hayat vererek, hafif spor ayakkabı gıcırtılarından topun enerjik sıçramasına kadar izleme maceranızdaki her sesi yükseltir.

Bütçe dostu seçim

Eğer bütçeniz kısıtlıysa ancak yine de tam sahada bir izleme deneyimi arıyorsanız, Hisense U6K mükemmel bir seçimdir. Tamamı daha pahalı modellerde görülen Mini-LED QLED teknolojisinin aynısını kullanan 4k ULTRA HD çözünürlükle donatılmış 55 inç, 65 inç veya 75 inç ekranı tercih edebilirsiniz. Süper keskin ayrıntılar, yüksek kontrast ve canlı gerçekçi renkler yaratan binlerce küçük LED ile Hisense U6K, bu teknolojiyi sunan tek bütçe dostu TV’lerden biridir. Bütçe dostu TV’ler için PCMag Editörün Seçimi ödülü.

Diğer modeller gibi bu TV de Dolby Atmos kullanıyor. AI Spor Modu, bir maç izlediğinizi algılayabiliyor ve hoparlörlerle eşleştirildiğinde eğlenceyi yakalamak için surround sesi otomatik olarak geliştirerek izleyicilerin her tezahüratın, nefes alışın ve kolektif rahatlama iç çekişinin enerjisini hissetmesine olanak tanıyor. Hisense U6K, teknolojinin kazanan bir birleşimidir.

oyun oynamak da aynı derecede hayati olduğunda

NBA sezonu, maçları izlemek kadar NBA 2K24 oynamakla da ilgiliyse, 65 inçlik Hisense U7K Oynanışı canlı oyunlar kadar gerçekçi kılmak için tüm teknik özelliklere ve girdilere sahiptir.

Etkileyici bir 144 Hz yerel yenileme hızı ve Free Sync Premium Pro kullanarak hareketlerin akıcı görünmesini sağlar ve değişken oyun tarzını sona erdirir. Otomatik düşük gecikme süresiyle TV’niz, konsol girişiniz seçildiğinde otomatik olarak oyun moduna geçerek daha sorunsuz bir deneyim sağlar. Ayrıca, HDMI 2.1 bant genişliği iki HDMI bağlantı noktasında mevcuttur.

Fiyatı 1.000 doların altında olan Hisense U7K, sinematik gerçekçiliği oturma odanıza getiren IMAX Geliştirilmiş performans standartlarına sahiptir. Mini LED QLED ve 4K UHD çözünürlük, HDR desteği ve Dolby Vision teknolojisiyle bu TV, çarpıcı görseller sağlar. Şık tasarımı, geniş ekran seçenekleri, yerel karartma ve gelişmiş özellikleri, U7K’yı sürükleyici ve ayrıntılı bir görüntüleme deneyimi için güçlü bir merkez haline getiriyor.

Hangi Hisense TV’yi seçerseniz seçin, evinizdeki en yeni eğlence teknolojisiyle NBA sezonunuz her zamankinden daha iyi olacak. Ayrıca Hisense sayesinde Yükseltme Sezonu Teklifler sayesinde bu TV’ler sadece inanılmaz fırsatlara sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda 12 Kasım’dan önce uygun bir Hisense ULED TV satın alarak NBA 2K24 Black Mamba Edition’ın ücretsiz bir dijital kopyasını kazanacaksınız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow