‘Quantumania’ Yazarı Tüm Nefreti Sevdiğini Kabul Ederken Yenilmezler ‘Kang Hanedanlığı’nda Ölecek

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Faz Beş ve Multiverse Saga’nın geri kalanı için sahneyi hazırlamak açısından malları istediğimiz kadar teslim etmemiş olabiliriz, ancak görünüşe göre ciddi bir katliamın gelmesini dört gözle bekleyebiliriz. Yenilmezler: Kang Hanedanı. Aslında bu, ne dilediğine dikkat etme durumu olabilir. Marvel hayranlarından yeni bir nefret uyandırmak, aslında […]

‘Quantumania’ Yazarı Tüm Nefreti Sevdiğini Kabul Ederken Yenilmezler ‘Kang Hanedanlığı’nda Ölecek

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Faz Beş ve Multiverse Saga’nın geri kalanı için sahneyi hazırlamak açısından malları istediğimiz kadar teslim etmemiş olabiliriz, ancak görünüşe göre ciddi bir katliamın gelmesini dört gözle bekleyebiliriz. Yenilmezler: Kang Hanedanı. Aslında bu, ne dilediğine dikkat etme durumu olabilir. Marvel hayranlarından yeni bir nefret uyandırmak, aslında amaçlanan nihai hedef gibi görünse de. Hadi kazalım…

Kang’ın birçok İntikamcıyı öldürdüğünü doğruladı. Kang Hanedanı

kang karınca adam ve yaban arısı kuantumanyası
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Galibiyetten daha az ilk çıkışından sonra Kuantum, Marvel hayranları, Kang’ın Multiverse Saga’nın hak ettiği büyük kötü olma konusundaki ezici beklentileri yenip yenemeyeceğini merak ediyor. Pekala, senarist Jeff Loveness, Jonathan Majors’ın kötü adamının gerçekten de Avengers düzeyinde birden fazla cinayet işleyeceğini doğrulayarak tuhaf bir şekilde spoiler dolu basın serisini sürdürdüğü için bunu başarabilir. Yenilmezler: Kang Hanedanı. Burada bahsettiğimiz bu kalıcı ölümler mi yoksa Thanos’un öldürmeleri gibi tersine çevrilebilecek türden mi? Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı? Kimi öldürecek? Cevaplar bizi 2 Mayıs 2025’te mi bekliyor? Oh snap, bu çok uzun zaman aldı.

Kuantum yazar, MCU’nun üçlüsünün neden olduğu tüm bölünmeden keyif aldığını ortaya koyuyor

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Jeff Loveness’in canı ne istiyorsa onu söylediği ve internetin yanmasını izlemekten zevk aldığı bir başka örnekte, senarist – Marvel çıkışını Kuantum – şimdi, en son MCU filminin ürettiği tüm tepkilerin tadını çıkarmaktan gerçekten keyif aldığını açıkladı. Loveness, “bölücü bir filme sahip olmak eğlencelidir” şeklindeki olağandışı görüşünü geride bıraktı ve Beşinci Aşama’nın alkışlanan bir açılışı olması gereken şeyi çevreleyen fandomdan gelen korkunç eleştirilerin ve hayal kırıklığına uğramış tepkilerin komik tarafını gördüğünü kabul etti. Sen, Jeff. Sen yapıyorsun.

Jonathan Majors bile onun inanç III karakter bir Kang çeşididir

inanç III
Metro-Goldwyn-Mayer Resimleri ile Görüntü

Jonathan Majors şu anda büyük ekrana sahipken, teşekkürler Kuantum Ve inanç III dünyanın en büyük iki filmi olan Marvel hayranları, doğal olarak onun olup olmadığını merak etmekte gecikmediler. Kayalık-verse karakteri aslında MCU’ya bağlanabilir. Komik bir şekilde, bunu merak edenler sadece hayranlar değil, çünkü Majors kendisinin de onun gibi düşündüğünü açıkladı. inanç III karakteri, Damian, aslında bir Kang varyantı olabilir, bu nedenle seriyi Marvel çoklu evrenine atabilir. Yine de jüri, Michael B. Jordan’ın Donnie’nin bir Killmonger varyantı olduğunu düşünüp düşünmediği konusunda hâlâ kararsız.

Hayranlar, hepimizin istediği Spider-Man yan filmini doğru şekilde yapması konusunda Sony’ye güvenmeyebilir, ancak kısa süre sonra daha fazla Marvel haberinin geleceği konusunda bize güvenin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow