Quantumania’nın Antileri En Alay Edilen Anı Asla Affetmeyecek

Marvel Studios aracılığıyla görüntü hakkında pek çok şey var Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania nefret etmek, ancak hayranlar filmin sonlarına doğru bir anı olağanüstü kötü yazımı ve oyunculuğu nedeniyle seçtiler. Filmin vizyona girmesinden bu kadar uzun zaman sonra bile, cüretkâr değiş tokuşu affedemezler. Farkında olmayanlar için bahsettiğimiz sahne, filmin doruk noktasında Kang’la olan son […]

Quantumania’nın Antileri En Alay Edilen Anı Asla Affetmeyecek

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

hakkında pek çok şey var Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania nefret etmek, ancak hayranlar filmin sonlarına doğru bir anı olağanüstü kötü yazımı ve oyunculuğu nedeniyle seçtiler. Filmin vizyona girmesinden bu kadar uzun zaman sonra bile, cüretkâr değiş tokuşu affedemezler.

Farkında olmayanlar için bahsettiğimiz sahne, filmin doruk noktasında Kang’la olan son kavga sırasında gelir. Cassie ve MODOK kısa bir kavga eder ve Cassie’nin galip gelmesiyle sona erer. Aşağıda, birçoğunun modern MCU’nun sunduğu en kötü yazılardan bazıları olarak adlandırdığı şey ve aynı derecede kötü bir sunum serpiştirmesi var.

Kullanıcılar, toplu olarak kötü değiş tokuşla dalga geçmek için bir araya geldiler ve filmin duygusal bir an için zayıf bahanesine genel olarak güldüler.

Cassie ve MODOK’u MCU’daki en kötü karakterler olarak ilan etmek için daha da fazla hayran toplandı.

Sahneden nefret edenler, bir bütün olarak film hakkında söylenecek güzel şeyler vardı, bu yüzden bu sadece bir şey değil. Kuantum nefret edenler sahneyi düşürmeye çalışıyor. Kang’ın diyaloğu birçok kişi tarafından övüldü, bu yüzden yazarların en azından bir kısmı açıkça deniyordu.

için öfke ve hayal kırıklığı Kuantum hala güçlüler Dijital sürüm, zar zor iyileşmiş bir yarayı yeniden açtı ve insanlar bundan nefret edecek daha çok şey buluyor. Ancak bu, filmin iyi bölümleri olmadığı anlamına gelmez – tüm Marvel filmleri gibi, güçlü ve zayıf yönleri vardır. Belki bir yıl sonra, üçüncüsüne tekrar bakacağız. Karınca adam ve MODOK gibi bizim de sadece pislik olduğumuzu anlayın.

Teknory