Yeni Dünya Düzeni, Chris Evans’ı Sam ve Bucky için Gizemli Yeni Bir Müttefikle Değiştirecek

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler Anthony Mackie Disney Plus’ta yeni Kaptan Amerika olarak ilk çıkışını yapmış olabilir. Şahin ve Kış Askeriancak aktörün süper kahraman olarak resmi sinema çıkışı gelecek Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni. Görünüşe göre, film aynı zamanda gizemli bir müttefikin, muhtemelen yeni bir MCU süper kahramanının ilk çıkışı olacak. onun önünde Bir Hayaletimiz Var […]

Yeni Dünya Düzeni, Chris Evans’ı Sam ve Bucky için Gizemli Yeni Bir Müttefikle Değiştirecek

Marvel Studios aracılığıyla görüntüler

Anthony Mackie Disney Plus’ta yeni Kaptan Amerika olarak ilk çıkışını yapmış olabilir. Şahin ve Kış Askeriancak aktörün süper kahraman olarak resmi sinema çıkışı gelecek Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni. Görünüşe göre, film aynı zamanda gizemli bir müttefikin, muhtemelen yeni bir MCU süper kahramanının ilk çıkışı olacak.

onun önünde Bir Hayaletimiz Var prömiyeri, Mackie Josh Horowitz ile oturdu Mutlu Üzgün ​​Karışık Neye girmeyi bekleyeceğiniz hakkında podcast Yeni Dünya Düzeni. Orada, yanlışlıkla bazı büyük fasulyeleri döktü.

Sebastian Stan’in görünüp görünmeyeceği sorulduğunda Yeni Dünya Düzeni Hayranların gözdesi Bucky Barnes namı diğer Kış Askeri olarak Mackie, Stan çekim yapmakla meşgul olacağı için yapmayacağını ima etti. yıldırımlar aynı zamanda. Mackie ayrıca Chris Evan’ın yerini “üçlünün yeni bir üyesinin” alacağını da doğruladı. Daha önce, bu üçlü Evan’dan Steve Rogers, Mackie’den Sam Wilson ve Stan’den Bucky Barnes’dan oluşuyordu.

“Bilmiyorum. Aynı anda çekim yapacağız,” dedi Mackie, kendisinin ve Stan’in çekim programına atıfta bulunarak. “Sanırım Chris’i üçlünün yeni bir üyesiyle değiştireceğiz. Ve bunu yapacağız.”

Horowitz görev bilinciyle bu konuda Mackie’ye baskı yaptı ama Mackie’nin dökecek hiçbir şeyi kalmamıştı. Bununla birlikte, hatasının film ve MCU için büyük etkileri var çünkü bu muhtemelen çok özel bir çizgi roman karakterinin gruba katıldığına işaret ediyor: Joaquín Torres.

Çizgi romanlarda Joaquín Torres, Wilson’ın unvanının halefi ve Kaptan Amerika’nın yeni yardımcısı olur. İlk olarak 2015’te tanıtıldı Kaptan Amerika: Sam Wilson #3sonra tekrar 2017’lerde Gizli İmparatorlukve en son 2022’lerde Kaptan Amerika: Gerçeğin Sembolü. Mackie “üçlünün yeni bir üyesi” olacağını onaylıyorsa, bu büyük olasılıkla yeni bir Falcon, namı diğer Joaquín Torres’tir.

Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni 3 Mayıs 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Teknory