Seth Rogen Yeni ‘Super Mario Bros. Filmi’ Fragmanında Donkey Kong Sesini Gösteriyor

Illumination Studios aracılığıyla görüntü Illumination Studios ve Nintendo, heyecanlı hayranlarını yaklaşan oyun için başka bir ön izleme ile süsledi. Süper Mario Kardeşler Filmi. Mario’nun dövüş becerilerini daha fazla sergileyen yeni bir klip çevrimiçi olarak yüklendi. Eşek Kongu. Bu kez, bu ikonik maymunun sesini ilk kez duyduk. Seth Rogen. “Smash” adlı yeni klipte, ilk olarak filmin […]

Seth Rogen Yeni ‘Super Mario Bros. Filmi’ Fragmanında Donkey Kong Sesini Gösteriyor

Illumination Studios aracılığıyla görüntü

Illumination Studios ve Nintendo, heyecanlı hayranlarını yaklaşan oyun için başka bir ön izleme ile süsledi. Süper Mario Kardeşler Filmi. Mario’nun dövüş becerilerini daha fazla sergileyen yeni bir klip çevrimiçi olarak yüklendi. Eşek Kongu. Bu kez, bu ikonik maymunun sesini ilk kez duyduk. Seth Rogen.

“Smash” adlı yeni klipte, ilk olarak filmin ikinci fragmanında gösterilen kavga sahnesi gösterildi. Benzer şekilde Mario, Donkey Kong tarafından yüzünü dövdüğünde başladı. Mario “catsuit” güçlendirmesini aldıktan sonra Donkey Kong, Mario’nun en yeni görünümüyle dalga geçerek kahkahalara boğuldu.

Rogen’in sesine verilen tepki, dünyanın Chris Pratt’ın Mario’suna nasıl tepki verdiğine benziyor – hiçbir değişiklik olmaksızın aynı ses. Bununla birlikte, Pratt’ın Mario sesinin aksine, bazı hayranlar, Rogen’in Donkey Kong için kullanılan normal sesinden memnundu. Bu ikonik maymunun film sesinden herkes memnun değil, ama biz bunu kolayca kabul ediyoruz.

Nintendo, Rogen’in yaklaşan oyun için oyuncu kadrosunu açıkladı Süper Mario Kardeşler. Filmin diğer ana oyuncu kadrosuyla birlikte 2021’de bir film. Nintendo’nun Shigeru Miyamoto’su ortaya çıktı Nintendo Doğrudan ve Rogen’in oyuncu kadrosundan bahsetti. Komedyenin Donkey Kong performansını “komik” olarak nitelendirdi ve hayranlarının performansını duyması için can atıyor.

Süper Mario Kardeşler Filmi 7 Nisan 2023’te sinemalara girmesi planlanıyor.

Teknory