“Quantumania’nın Şok edici Yeniden Çekimlerinin Sırları Yeniden Su yüzüne Çıkarken, Bir “Yıldırım” Yıldızı Zorlu Program Tarafından “Tükendi”

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Çoklu evrende başka bir Dünya’da, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania aslında beklediğimiz karanlık ve dramatik Beşinci Aşama açılışı oldu, ama burada sıkışıp kaldığımız evrende hayret çıkış tarihinden sadece haftalar önce tahrif edildi. Bu arada, Robert Downey Jr.’ın bir Demir Adam’a dönme şansı, yıldırımlar star, rollerini yeniden canlandırmayı ne kadar dört […]

“Quantumania’nın Şok edici Yeniden Çekimlerinin Sırları Yeniden Su yüzüne Çıkarken, Bir “Yıldırım” Yıldızı Zorlu Program Tarafından “Tükendi”

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Çoklu evrende başka bir Dünya’da, Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania aslında beklediğimiz karanlık ve dramatik Beşinci Aşama açılışı oldu, ama burada sıkışıp kaldığımız evrende hayret çıkış tarihinden sadece haftalar önce tahrif edildi. Bu arada, Robert Downey Jr.’ın bir Demir Adam’a dönme şansı, yıldırımlar star, rollerini yeniden canlandırmayı ne kadar dört gözle bekledikleri konusunda gerçek oluyor. Ya da daha doğrusu, bundan ne kadar korkuyorlar…

Kuantum eleştirmenler, Marvel’ın filmin sonunu son dakikada değiştirdiğine dair soğuk ve somut kanıtlar ortaya çıkardı

karınca adam ve yaban arısı kuantumanyası
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Hepimiz biliyoruz Karınca Adam ve Yaban Arısı: QuantumaniaSonu berbattı, ancak olayların en garip gidişatında, filmin neredeyse tamamen farklı bir sonu olduğu ortaya çıktı… bir aydan daha kısa bir süre önce. Kartal gözlü Karınca Adam antileri, Ocak ayının ortalarından itibaren yapılan yeniden çekimlerin filmin son sahneleri için olduğunu fark ettiler ve böylece herkesin üzerine yapıştırılmış ve hak edilmemiş hissetmekle eleştirdiği sonucu doğruladılar… Eh, hemen hemen tam olarak buydu. Belki de bu, stüdyonun kurcalamayı ne zaman bırakacağını bilmesi gereken bir zamandır.

David Harbour çekim yapmak için sabırsızlanıyor yıldırımlar hemen sonra Yabancı Şeyler 5

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Adamın önünde yoğun bir yıl olduğu için David Harbour için dua edin. Merakla beklenen final sezonundaki çalışmaları tamamladıktan hemen sonra yabancı şeylerRed Guardian yıldızı, Marvel’s ile tartışmasız daha da zorlu bir işte doğrudan işe atlamak zorunda. yıldırımlar, bu yaz çekimlere başlıyor. Açıkça konuşmasıyla tanınan Harbour (korkunç davranışlarıyla ilgili dürüstlüğüne bakın. Cehennem çocuğu yeniden başlatma), yoğun programını düşündüğünde zaten “bittiğini” itiraf etti. Yine de, yıl sonunda banka bakiyesi muhtemelen yaptığı fedakarlığa değecektir.

Stüdyo, Robert Downey Jr.’ın MCU’ya asla geri dönmeyeceğini açıkladı, kelimenin tam anlamıyla kimse buna inanmıyor

Robert Downey Jr/Tony Stark/Demir Adam
YouTube/YouTube Filmleri ve TV aracılığıyla ekran kaydı

Iron Man’in MCU yolculuğu şu şekilde bitebilirdi: Yenilmezler: Oyunsonu, ancak Marvel hayranları her zaman Multiverse Saga’nın bir Tony Stark varyantının bir yere düşebileceği anlamına gelebileceğini teorileştirdiler. Bununla birlikte, göründüğü kadarıyla alınırsa, yapımcı Stephen Broussard’ın son yorumları, Robert Downey Jr.’ın seriye geri dönme şansının olmadığını söylediği için bu olasılığı ortadan kaldırıyor. Yine de, millet hayallerini gerçekleştirmeye o kadar kararlı ki, birçoğu Marvel’in sadece bir hayal kurmaya çalıştığı inancıyla iddiayı tamamen görmezden geliyor. Gizli Savaşlar minyatür bir, şey, sır. Anlıyorlar mı yoksa yanılıyorlar mı? Bekleyip görmemiz gerekecek.

Anthony Mackie, beklediğimiz gibi Yeni Yenilmezler’in lideri olmayabilir, ancak en son Marvel haberlerinin yarın toplanacağından emin olabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow