Quantumania’nın Yıldızı En Çok Hangi MCU Aklını Okumak İstediğini Açıkladı

Jay Maidment’in fotoğrafı. © 2022 MARVEL. Bu, insanların şu yeteneklerden birine sahip olup olamayacağınızı sık sık sordukları sorulardan biridir: görünmezlik, uçma veya zihin okuma? Kuyu, William Jackson Harper karakteriyle onlardan birine sahipmiş gibi davranma şansı buldu. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania zihin okuyabilmek. Şimdi yeni bir soru soruluyor, en çok kimin aklını okumak isterdiniz? […]

Quantumania’nın Yıldızı En Çok Hangi MCU Aklını Okumak İstediğini Açıkladı

Jay Maidment’in fotoğrafı. © 2022 MARVEL.

Bu, insanların şu yeteneklerden birine sahip olup olamayacağınızı sık sık sordukları sorulardan biridir: görünmezlik, uçma veya zihin okuma? Kuyu, William Jackson Harper karakteriyle onlardan birine sahipmiş gibi davranma şansı buldu. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania zihin okuyabilmek. Şimdi yeni bir soru soruluyor, en çok kimin aklını okumak isterdiniz?

Harper filmde Quaz’ı canlandırıyor, Kuantum Diyarı’nda yaşayan ve zihin okuma yeteneğine sahip ama bu konuda pek hevesli olmasa da. Quaz, Jentorra, Veb ve Xolum ile birlikte Kang’ın acımasız rejimine karşı savaşan Özgürlük Savaşçılarından biridir, ancak zihin okuyan karakter veya onun Kang’a karşı savaşma çabaları hakkında istediğimiz kadar çok şey görmüyoruz.

ile konuşmak çarpıştırıcıHarper, karakteri MCU’ya geri dönerse en çok hangi Marvel süper kahramanının zihnini okumak isteyeceğini tartıştı.

“Quaz geri gelebilseydi, okumayı denemesini çok isterdim, muhtemelen Mantis mi? Evet, büyüleyici. Bu karakter benim için gerçekten büyüleyici.”

Kendi güçlerinin çok farklı olmadığı göz önüne alındığında, kesinlikle ilginç bir zihne sahip olurdu. Düşünceleri okuyamaz ama duyguları okuyabilir, eğer Quax onun zihnini okursa bu, Quax’ın yakın olduğu herkesin duygularına da erişmesine izin verir mi? Güçlendirilmiş bir sırtlama gibi.

galaksinin koruyucuları drax peygamber devesi

Harper’ın asıl ilgisini çeken onun güçleri değil, aktör şöyle açıklıyor:

“Gömdüğü bazı şeylere dair bazı ipuçları var, belli şekillerde ortaya çıkıyorlar ve bu yüzden bir karakter ve kendi yolunda çok aldatıcı bir insan için bunun ne olduğunu gerçekten merak ederdim çünkü öyle değil. İşkence görmüş gibi görünmüyor, ama her şey güneş ışığı ve gül gibi de görünmüyor.

Quaz’ın MCU’ya geri dönüp dönmeyeceğini henüz bilmiyoruz, belki o, diğer Kuantum Diyarı sakinleriyle birlikte bir noktada büyük dünyaya yükselebilir. Artık Kang’ın terör saltanatı sona erdiğine göre, oyuncu, sonunda barış sağlandığında Quaz’ın ne yapabileceğini düşünür ve şöyle der:

“Muhtemelen Kuantum ormanında gerçek bir huzur ve sükunet bulabileceği bir yerde tek başına olurdu. Sadece uzakta. Sadece sessizce okuyor ve meditasyon yapıyorum.”

Harper’ı burada yakalayabilirsin. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania hala tiyatrolarda.

Teknory