Rad Power Rad Trike, 3 tekerlekli bir araba yedeğidir

TL;DR Rad Power Rad Trike, şirketin en yeni ve en çok talep edilen elektrikli bisikletidir. 415 pound gibi devasa bir taşıma kapasitesi var ve hatta tersine gidiyor. Gerçek bir araba değişimi olacak şekilde tasarlanmıştır. Rad Trike şu anda ABD’de 2.499$’a ön siparişe açıldı. Çoğu insan için, standart bir e-bisiklet onları gayet iyi yapacak. Bununla birlikte, […]

Rad Power Rad Trike, 3 tekerlekli bir araba yedeğidir

TL;DR

  • Rad Power Rad Trike, şirketin en yeni ve en çok talep edilen elektrikli bisikletidir.
  • 415 pound gibi devasa bir taşıma kapasitesi var ve hatta tersine gidiyor. Gerçek bir araba değişimi olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Rad Trike şu anda ABD’de 2.499$’a ön siparişe açıldı.

Çoğu insan için, standart bir e-bisiklet onları gayet iyi yapacak. Bununla birlikte, bazı insanlar için iki tekerlekli bir bisiklet, arabalarının yaptığı şeyi yapmak için yeterli değildir, bu da onların araba sürüşlerini e-bisiklet sürüşleriyle değiştirmelerini engeller.

Eh, bu insanların artık sadece onlar için hazırlanmış bir ürünü var. Yeni Rad Power Rad Trike, şirketin en çok talep edilen ürünü olduğunu söylediği üç tekerlekli bir e-bisiklet. Araba ikame aracı olarak hareket etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tasarımıyla ilgili her şey, “arabanız yerine beni kullanın” diye bağırıyor.

E-bisikletin en dikkat çekici özelliği, 415 pound olan taşıma kapasitesidir. Bu senin için fazlasıyla yeterli, ağır bir sırt çantası, bakkaliye, beslenme çantası ve genellikle arabanda bulunan diğer her şey.

Yeşil Otorite: Alabileceğiniz en iyi e-bisikletler

Rad Gücü Rad Trike

Rad Gücü Rad Trike Yaşam Tarzı 2

Rad Trike’ın pek çok e-bisiklette bulamayacağınız bir diğer önemli özelliği de ters işlevdir. Bu, sol tutma yerindeki bir düğme aracılığıyla çalıştırılır. Sağda, olağan Rad Power kelebeği herhangi bir pedal çevirmeden ileri gitmenizi sağlar. Her zamanki beş seviyeli pedal destek sistemi (PAS), diğer Rad Power bisikletlerinden de geçer.

Açıkçası, bunun gibi bir araç, bir tür örtü olmadan açık havada saklanmamalıdır. İçeri getirmesi gereken sürücüler için, Trike’ın genişliği, çoğu dış kapıdan sığacak kadar incedir ve bu da saklamayı kolaylaştırır. Bisiklet ayrıca, saklama alanını daha da çok yönlü hale getirmek için kısmen katlanır.

Rad Gücü Rad Trike İnfografik

Rad Power, Rad Trike’ın her şarjdan yaklaşık 20 ila 35 mil alması gerektiğini söylüyor. Ancak, biraz pedal çevirmeye açıksanız, Rad Power’ın Rad City 5 Plus için tahminleri biraz muhafazakardı, bu nedenle bazı sürücüler bu tahminden çok daha fazlasını görebilir.

Bir Rad Power Rad Trike’ı bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde 2.499$’a alabilirsiniz.

Rad Gücü Rad Trike

Rad Gücü Rad Trike

415 pound’u destekler • Geri geri gider • Sürmesi kolay

Rad Power Rad Trike, araba sürüşlerinizin çoğunun yerini alabilir

Bir e-bisiklet istediyseniz, ancak iki tekerlekli bir aracı sürmek konusunda rahat hissetmiyorsanız veya sadece daha fazla kargo odası istiyorsanız, Rad Power Rad Trike bir göz atmaya değer. 415 pound’a kadar taşıyabilir, katlanır, geri gider, çoğu dış kapıdan sığar ve genel e-bisiklet pazarına kıyasla nispeten ucuzdur.

Rad Power Rad Trike, 3 tekerlekli bir araba yedeğidir

Teknory