Samsung Galaxy Z Flip 4’teki 350 dolarlık rekor fiyat düşüşünü kaçırmayın

Edgar Cervantes / Android Otoritesi Samsung Galaxy Z Flip 4 artık en yeni kapaklı katlanabilir telefon olmayabilir, ancak yine de günlük bir sürücü olarak mükemmeldir. Gerçekten de amiral gemisi Galaxy Z Flip 5, selefinin kazanan formülünde yalnızca kademeli iyileştirmeler yaptı. Yeni bir Amazon anlaşması, Galaxy Z Flip 4’ü bugüne kadarki en düşük fiyatına indirerek size […]

Samsung Galaxy Z Flip 4’teki 350 dolarlık rekor fiyat düşüşünü kaçırmayın

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

Samsung Galaxy Z Flip 4 artık en yeni kapaklı katlanabilir telefon olmayabilir, ancak yine de günlük bir sürücü olarak mükemmeldir. Gerçekten de amiral gemisi Galaxy Z Flip 5, selefinin kazanan formülünde yalnızca kademeli iyileştirmeler yaptı. Yeni bir Amazon anlaşması, Galaxy Z Flip 4’ü bugüne kadarki en düşük fiyatına indirerek size perakende değerinde %35 tasarruf etme şansı verdi.

Samsung Galaxy Z Flip 4 649,99 $ (350 $ indirim)

Geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülmesinden bu yana bu Android telefonu 800 dolardan daha düşük bir fiyata almak neredeyse hiç mümkün olmadı, bu nedenle bugünkü anlaşma şu ana kadar takip ettiğimiz en iyi fiyat. İndirim, Amazon’un stokladığı dört renk grubundan üçünde geçerlidir: Mavi, Bora Moru ve Grafit.

Samsung Galaxy Z Flip 4Samsung Galaxy Z Flip 4
AA Editörlerinin Seçimi

Samsung Galaxy Z Flip 4

Uygun fiyatlı katlanabilir

Fiyatı hala oldukça pahalı olsa da Galaxy Z Flip 4, diğer birçok katlanabilir telefondan çok daha uygun fiyatlı. Ayrıca kapaklı tasarımı nedeniyle retro bir havaya sahiptir. Ancak telefonda tek başına görünmekten çok daha fazlası var; aynı zamanda bol miktarda güç, sağlam bir ana kamera ve çok daha fazlasını da barındırıyor.

Samsung Galaxy Z Flip 4, Gorilla Glass Victus Plus ile korunan dayanıklı 1,9 inç Süper AMOLED Kapak Ekranına ve Full HD+ çözünürlüğe ve 120 Hz değişken yenileme hızına sahip 6,7 inç dahili katlanır ekrana sahiptir. Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setinden güç alan ve 8 GB RAM ve 128 GB’a kadar depolama alanıyla donatılmış olan bu cihaz, güçlü bir performans sunuyor. Cihazın daha büyük 3.700mAh bataryası 25W kablolu ve 10W kablosuz şarjı desteklerken, daha büyük piksellere sahip birincil 12MP kamera, düşük ışıkta daha iyi performans sağlıyor. Telefonun tasarımında, dayanıklılık açısından 200.000 kata kadar test edilen Zırhlı Alüminyum çerçeve ve Ultra İnce Cam bulunuyor. Yine de üç yıllık Android güncellemeleri ve beş yıllık güvenlik düzeltme eklerini alacak, böylece uzun süre destekleneceksiniz.

Amazon fırsatları rüzgar gibi geçicidir, bu yüzden yukarıdaki widget’ı kullanarak fırsatınız varken buna bir göz atın.

Samsung Galaxy Z Flip 4’teki 350 dolarlık rekor fiyat düşüşünü kaçırmayın

Teknory