Raspberry Pi Stoğu Tatil İçin Tam Zamanında Yükselmeye Başlıyor

İster bir hobi tutkunu olun, ister hayatınızdaki tamirci için bir hediye almak istiyor olun, Raspberry Pi cihazlarının dünya çapında kullanılabilirliğinin yıl sonuna kadar önemli ölçüde artacağını bilmekten mutluluk duyacaksınız. göre bir resmi blog gönderisi100.000’den fazla birim resmi bayi kanallarına ekildi. stok kanıtı şimdiden kendini göstermeye başladı – tatil için tam zamanında. Raspberry Pi 4’ün Zero […]

Raspberry Pi Stoğu Tatil İçin Tam Zamanında Yükselmeye Başlıyor

İster bir hobi tutkunu olun, ister hayatınızdaki tamirci için bir hediye almak istiyor olun, Raspberry Pi cihazlarının dünya çapında kullanılabilirliğinin yıl sonuna kadar önemli ölçüde artacağını bilmekten mutluluk duyacaksınız. göre bir resmi blog gönderisi100.000’den fazla birim resmi bayi kanallarına ekildi. stok kanıtı şimdiden kendini göstermeye başladı – tatil için tam zamanında.

Raspberry Pi 4’ün Zero W, 3A+, 2GB ve 4GB çeşitlerinin yeni envanter enjeksiyonu arasında sayıldığı söyleniyor. Bu birimler, bu arada, toplam popülerlik sırasına göre listelenmiştir; Zero W ve 3A+, tipik Raspberry Pi 4 modellerinden daha erken ve daha bol olarak stoklara girecek çünkü eskisi için çok fazla ticari talep yok.

Ve bu sadece başlangıç. Arzın 2023’ün ilk yarısında normale dönmesi bekleniyor ve yılın ikinci yarısında o kadar bol olacak ki şirket, Zero W gibi daha önce sınırlandırdığı bazı tek üniteli modellerdeki satın alma kısıtlamalarını kaldırmayı planlıyor. , Sıfır birim satın alanlar, genel olarak 5 dolarlık bir fiyat artışı görecekler; bu, şirketin artan üretim maliyetlerini tüketicilere yansıtmaktan kaçınmak için daha önce bazı ürünleri daha düşük karla sattığı düşünüldüğünde oldukça mütevazı ve tamamen adil. Sıfır ve Sıfır W, hala tam bir zararla satılan tek modellerdi, bu yüzden makul bir soru.

Teknory