Razer’in Yeni Platformlar Arası Kablosuz Oyun Kulaklıkları THX Sertifikalıdır

Diğer zarif özellikler arasında, tomurcuklarınızın dış görünümünü özelleştirmeniz için 16,8 milyon farklı ton sunan Razer Chroma RGB aydınlatma yer alır. Ayrıca belirli oyunlarda aydınlatma modellerini özelleştirebilecek ve bunları oyun içi aydınlatma efektleriyle senkronize edebileceksiniz. Kulaklarında görmeyecekken ne kadar keyifli? Herhangi bir nedenle aynaya karşı karşıya oyun oynamadığınız sürece, belki de hiç değil, ancak bu, diyelim […]

Razer’in Yeni Platformlar Arası Kablosuz Oyun Kulaklıkları THX Sertifikalıdır

Diğer zarif özellikler arasında, tomurcuklarınızın dış görünümünü özelleştirmeniz için 16,8 milyon farklı ton sunan Razer Chroma RGB aydınlatma yer alır. Ayrıca belirli oyunlarda aydınlatma modellerini özelleştirebilecek ve bunları oyun içi aydınlatma efektleriyle senkronize edebileceksiniz. Kulaklarında görmeyecekken ne kadar keyifli? Herhangi bir nedenle aynaya karşı karşıya oyun oynamadığınız sürece, belki de hiç değil, ancak bu, diyelim ki siz yayın yaparken izleyenler için harika bir katılım.

Uzun ömürlülüğe gelince, Razer, ANC veya Chroma aydınlatma efektleri olmadan müzik çalarken Bluetooth’ta 6,5 ​​saate kadar çalma ve kasadan fazladan 24 saat reklam veriyor. Bu, her ikisi de açıkken yaklaşık 3,5 + 13 vaka saatine düşer.

HyperSpeed ​​dongle’ı kullanırken pil ömrü, tüm efektler kapalıyken tomurcuklar ve kılıf için sırasıyla dört ve 14,5 saate ve her şey açıkken üç artı 11 saate düşer. Bu rakamlar, çekişmedeki diğer gerçek kablosuz kulaklıklara kıyasla çok iyi değil, ancak orijinal Hammerhead tomurcuklarına göre sağlam bir gelişme ve bunlar, şarjı kolaylaştırmak için kasaya 15W Qi kablosuz şarj ekliyor (USB-C de var).

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow