Bugünün Wordle Yanıtı #553 – 24 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları [Schedule For 12/24 @ 12:01am]

Pekala, artık resmi olarak yanıt bölgesine girdik. Wordle #553 (24 Aralık 2022) sorununun çözümü dengedir. Bilimsel bir bakış açısından, daha sonra sıvılar için laminer akış kavramını formüle etmekle tanınan Fransız fizikçi Jean Léonard Marie Poiseuille’e saygı duruşunda bulunur. Poiseuille Yasası. Göre Cambridge sözlükte, duruş, bir şeyi yaparken belli bir zarafeti veya bir kişinin davranışındaki “sakin […]

Bugünün Wordle Yanıtı #553 – 24 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları [Schedule For 12/24 @ 12:01am]

Pekala, artık resmi olarak yanıt bölgesine girdik. Wordle #553 (24 Aralık 2022) sorununun çözümü dengedir. Bilimsel bir bakış açısından, daha sonra sıvılar için laminer akış kavramını formüle etmekle tanınan Fransız fizikçi Jean Léonard Marie Poiseuille’e saygı duruşunda bulunur. Poiseuille Yasası.

Göre Cambridge sözlükte, duruş, bir şeyi yaparken belli bir zarafeti veya bir kişinin davranışındaki “sakin bir güveni” tanımlayabilir. Cleveland Browns’ın kurucu ortağı ve koçuna atfedilen ünlü sözlerden biri, “Kazanmanın anahtarı stres altındaki duruştur”. paul kahverengi.

İçine kazmak etimolojik kökler, isim biçiminin, bir şeyin dengesine, ağırlığına veya önemine atıfta bulunan 15. yüzyıl Fransızcası “pois” kelimesinin bir türevi olduğu söylenir. Latince kökün ağırlık anlamına gelen “Pesum” olduğu düşünülmektedir. Yıllar geçtikçe bu kelime istikrar, soğukkanlılık veya denge için tanımlayıcı bir terim olarak kullanılmaya başlandı.

Teknory