Rebel Moon’un Büyük Karakterinin Ölümü Zack Snyder Hayranlarından Duygusal Tepki Aldı

Uyarı: Rebel Moon: Bölüm 1 – Ateşin Çocuğu için SPOİLER İçerir GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Özet Hayranlar, Rebel Moon: Bölüm 1’de Ray Fisher’ın karakterinin hızlı bir şekilde öldürülmesinden duydukları hayal kırıklığını dile getirerek bunun haksız ve adaletsiz olduğunu söylüyorlar. Pek çok hayran, Fisher’ın karakterinin filmde daha fazla gelişmeyi ve ekranda kalma […]

Rebel Moon’un Büyük Karakterinin Ölümü Zack Snyder Hayranlarından Duygusal Tepki Aldı

Uyarı: Rebel Moon: Bölüm 1 – Ateşin Çocuğu için SPOİLER İçerir


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

 • Hayranlar, Rebel Moon: Bölüm 1’de Ray Fisher’ın karakterinin hızlı bir şekilde öldürülmesinden duydukları hayal kırıklığını dile getirerek bunun haksız ve adaletsiz olduğunu söylüyorlar.
 • Pek çok hayran, Fisher’ın karakterinin filmde daha fazla gelişmeyi ve ekranda kalma süresini hak ettiğine inanıyor.
 • Tepki, Snyder’ın amaçlanan yönetmen kurgusu için film görüntülerinin çoğunu saklamasından kaynaklanıyor olabilir, bu da hayranların genişletilmiş versiyonda Fisher’ın karakterinin daha tatmin edici bir tasviri için umutlanmasına neden olabilir.

Yönetmen Zack Snyder’ın hayal kırıklığına uğramış hayranları, sosyal medyada Ray Fisher’ın karakterinin öldürülme şekline ağıt yaktı. Rebel Moon – Bölüm 1: Ateşin Çocuğu. Belki de en çok Snyder’ın bilimkurgu destanı Fisher’daki DC Extended Universe’deki Victor Stone (diğer adıyla Cyborg) rolünü oynamasıyla tanınır. Darrian Bloodaxe adında zorlu bir direniş lideri rolünü üstlendi. Sofia Boutella’nın Kora’sına, benimsediği ana gezegenini Imperium’dan kurtarma arayışında yardım etmeyi kabul etmesine rağmen Bloodaxe ve birkaç adamı, Charlie Hunnam’ın Kai’si tarafından ihanete uğradıktan sonra çıkan bir kavga sırasında öldürülür.

Sosyal medyaya yönelmek, Snyder’ın hayranlarından birkaçı, Fisher’s’ın öldürülmesi kararı karşısında şoklarını ve öfkelerini dile getirdi Asi Ay karakter çok hızlı ilk kez tanıtıldıktan sonra. Aşağıdaki tepkilerden bazılarına göz atın:

Kullanıcı @TheComixKid diğer hayranlara istekli olup olmadıklarını sordu “Ray Fisher’ın pis iş yaptığını itiraf etmek.”

@Truth31The TikTok’tan şunu iddia eden bir klip paylaştı: “bu adamı rastalı kral Predator gibi giydirdiler ve beş saniyeden kısa bir sürede öldürdüler”.

Kullanıcı @clintworthing Şunu belirtiyor “‘İşe aldıkları’ tüm insanlar, film bitene kadar kesinlikle bir kenara atılıyor” ve bir şekilde izleyicilerin Fisher’ın karakterini önemsemesi gerekiyor.

@the_snickman Fisher’ın karakterine a diyor “nankör rol” ve Snyder’ın vaat ettiği yönetmen kurgusuna atıfta bulunarak bunu başaracağını umuyor. “eksik saatlerde yapılacak ÇOK DAHA FAZLA iş var.”

Bu sırada, @JukeTheRon’un şu ortak duyguyu yansıtıyor:Rebel Moon’da Ray Fisher’ı kirlettiler.”

Eleştirileri için komik bir yol izleyerek, @lifedownbelow esprili “Ray Fisher’ı yeni bir filmde görmek güzeldi. Ne kadar kısa olsa da.”

@RevolverJerm Fisher’ın sorunlarına geri çağrıldı Adalet Ligi üretim, şunu öneriyor:Warner ve şimdi de Netflix tarafından kandırıldım. Adamım ne oluyor.

Kullanıcı @zalegna keyif aldıklarını söyledi Rebel Moon “ta ki hepiniz Bloodaxe’ı öldürmek zorunda kalana kadar.”

Hayal kırıklığı @SigmaRay82 Fisher’ın karakterini geri getirmesi için Snyder’a başvurdu.

Sırasında @Prime_76 olduklarını söyledi”süper tuzlu Fisher’ın karakterini bu kadar çabuk öldürme kararı hakkında ve karakterin “Daha fazla derinliğe sahip” Synder’ın yakında çıkacak olan yönetmen kurgusunda.


Rebel Moon Yönetmeninin Kestiği Fisher’ın Kısa Gösterimini telafi edecek mi?

Ray Fisher, Rebel Moon'da büyük bir silahla ateş eden Darrian Bloodaxe rolünde

Resmi yayın yayınlanmadan önce bile, için erken incelemeler Rebel Moon – Bölüm 1: Ateşin Çocuğu aşırı minnettar değildi Snyder’ın kapsamlı bilim kurgu destanının ilk bölümünü oluşturma çabalarının bir özeti. Filmi aşırı türevsel olmakla ve kronik olarak az gelişmiş karakterleri öne çıkarmakla suçlayan Snyder’ın yeni serisinin ilk filmi, ne yazık ki yönetmen için düşük bir kariyere işaret etti ve filmin ilk Rotten Tomatoes puanı sadece %9’dan başladı.

Yazının yazıldığı an itibarıyla Rebel Moon – Bölüm 1: Ateşin Çocuğu Rotten Tomatoes’ta %22 kritik puanı ve %71 izleyici puanı var.

O günden bu yana ek inceleme akını kritik puanı gördü. Asi Ay Snyder’ın çokça iftira atılan 2011 filmiyle eşleşecek şekilde yükseliyor Sucker PunchFilmin ilk izleniminin Netflix’in ulaşmayı umduğu hedefin oldukça gerisinde kaldığı açık. Ama belki de nedeni Asi Ay‘nın mevcut kesintisi böyle bir tepkiyle karşı karşıyadır Snyder’ın R dereceli yönetmen kurgusu için filmin çekimlerinin çoğunu saklama kararı. Onun olduğuna söz veren Asi Ay uzatılmış kesintiler “olacak”tam dört tane daha uzun” İzleyicilerin halihazırda gördüklerinin Snyder’ın amaçladığı nihai üründen çok uzak olduğu açık.

İlgili
Rebel Moon’un Dünyası Açıklandı (Tüm Terminoloji Dahil)

Zack Snyder’ın Rebel Moon’u, alışılmadık terminolojiye sahip yeni kültürler ve teknolojilerle dolu tamamen yeni bir bilim kurgu evreni yaratıyor.

Fisher’ın karakterinin kendi yan çizgi roman serisinin yaratılmasına ilham verecek kadar önemli bir rol oynamasıyla, umarım yakında çıkacak olan genişletilmiş versiyonu da çıkar. Rebel Moon – Bölüm 1: Ateşin Çocuğu aynı zamanda ona gerekli aidatları da sağlayacaktır. Büyüyen bir isyancı hareketin lideri olarak Darrian Bloodaxe, daha önce ortaya çıkanlardan çok daha ayrıntılı bir arka planı hak ediyor. Ayrıca Fisher’ın Snyder ile yakın ilişkisi göz önüne alındığında ikilinin yıldız için bu kadar küçük bir role razı olması pek mümkün görünmüyor.

Kaynak: Çeşitli – yukarıya bakın

 • Asi Ay Birinci Bölüm <a href=film afişi” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/12/rebel-moon-part-one-movie-poster.jpg”/>
  Asi Ay

  Yönetmen Zack Snyder’dan, uzayın derinliklerinde geçen ve Naip Balisarius tehdidiyle karşı karşıya olan bir koloniyi konu alan bir bilim kurgu aksiyon filmi olan Rebel Moon geliyor. Sofia Boutella, tirana ve onun fetihlere kararlı durdurulamaz güçlerine karşı mücadelede başkalarını da yanına almakla görevli bir savaşçıyı canlandırıyor.

  Yayın tarihi
  22 Aralık 2023

  Değerlendirme
  PG-13

  Stüdyo(lar)
  Taş Ocağı, Büyük Elektrik

  Distribütör(ler)
  netflix

 • Rebel Moon Bölüm 2 Temp Posteri
  Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver

  Rebel Moon: İkinci Bölüm – Scargiver, Zack Snyder’ın bilim kurgu destanının ikinci kısmıdır ve hikayeye önceki filmin kaldığı yerden devam edecektir. Nisan 2024’te piyasaya sürülmesi dışında projeyle ilgili çok az ayrıntı mevcut.

  Yayın tarihi
  19 Nisan 2024

  Değerlendirme
  Henüz derecelendirilmedi

  Stüdyo(lar)
  Taş Ocağı, Büyük Elektrik

  Distribütör(ler)
  netflix

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow