Çok erken ölen 5 MCU karakteri (ve yeterince hızlı ölmeyen 3 karakter)

Marvel Studios’un BLACK PANTHER..Black Panther/T’Challa (Chadwick Boseman)..Ph: film Çerçevesi..©Marvel Studios 2018 Marvel Sinematik Evreni kahramanlar, kötü adamlar ve sıradan insanlarla dolu uçsuz bucaksız bir dünyadır ve destek olmaktan kendinizi alamayacaksınız. MCU’nun her Aşaması, ölümler ve yıkım gibi yürek burkan anların yanı sıra bize takıntı yapacak yeni hikayeler ve aşık olacak karakterler getiriyor. Elbette, Yenilmezler gibi […]

Çok erken ölen 5 MCU karakteri (ve yeterince hızlı ölmeyen 3 karakter)

Marvel Studios’un BLACK PANTHER..Black Panther/T’Challa (Chadwick Boseman)..Ph: film Çerçevesi..©Marvel Studios 2018

Marvel Sinematik Evreni kahramanlar, kötü adamlar ve sıradan insanlarla dolu uçsuz bucaksız bir dünyadır ve destek olmaktan kendinizi alamayacaksınız. MCU’nun her Aşaması, ölümler ve yıkım gibi yürek burkan anların yanı sıra bize takıntı yapacak yeni hikayeler ve aşık olacak karakterler getiriyor. Elbette, Yenilmezler gibi favori karakterlerimiz sonunda galip gelmeyi başarıyor, ancak yol boyunca karşılaşmaları gereken birçok engel var.

MCU’da bu noktada, piyasaya sürülmesiyle başlayan 5. Aşamaya ulaştık. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania bu senenin başlarında. MCU ilk başladığından beri oldukça yol kat ettik. Demir Adam 2008’de film, birden fazla film, TV şovu ve hatta o zamandan beri başarılı franchise’ı dolduran kısa filmler. Bugün süper kahraman kapsamını MCU olmadan gerçekten hayal edemiyoruz. Çok eğlenceli bir yolculuk oldu.

Ama değil Tümü eğlenceli oldu. Pek çok ölüme tanık olmak zorunda kaldık, bazıları tersine döndü ve bazıları geri dönmedi. MCU’da, bir karakterin sonsuza dek ölüp ölmediğini asla gerçekten bilemeyiz, bir avuç karakterin şu ya da bu şekilde geri döndüğünü görüyoruz. Ancak bu, onları tekrar görsek de görmesek de sevdiğimiz bir karaktere veda ederken yaşadığımız acı dolu anları ortadan kaldırmıyor.

Öte yandan, kötüler nihayet yenildiğinde pek çok tatmin edici ölüm gördük. Thanos gibi bazı kötü adamlar o kadar çok yıkıma neden oluyor ki keşke daha önce öldürülebilselerdi. Thanos’un dünyayı sonsuza dek değiştiren Snap’ini asla düzenleyemediğini hayal edin. işler öyle olurdu, Bu yüzden MCU’da farklı.

Bir sonraki MCU projelerinin çıkmasını beklerken — Loki Ekim ayında 2. sezon ve Harikalar Kasım ayında – sinema evreninin ölümlerine bir göz atalım ve hangi karakterlerin bizden çok erken alındığına ve hangilerinin çok daha önce ölmesi gerektiğine karar verelim.

Teknory