Film Yapımcısı, Allison’ın Ölümden Dönüşüyle ​​Dalga Geçiyor

Ev film Haberleri Teen Wolf: The Movie Creator, Allison’ın Ölümden Dönüşünü Anlattı The Teen Wolf: The Movie’nin yaratıcısı Jeff Davis, Allison’ın beklendiği gibi olmayabilecek şaşırtıcı bir şekilde ölümden dönüşü hakkında önemli ayrıntılarla dalga geçiyor. Genç Kurt: film yaratıcısı, Allison Argent’in (Crystal Reed) hayata dönüşü hakkında ilginç bilgiler veriyor. Allison aslen MTV şovunda öldü genç kurt, […]

Film Yapımcısı, Allison’ın Ölümden Dönüşüyle ​​Dalga Geçiyor

The Teen Wolf: The Movie’nin yaratıcısı Jeff Davis, Allison’ın beklendiği gibi olmayabilecek şaşırtıcı bir şekilde ölümden dönüşü hakkında önemli ayrıntılarla dalga geçiyor.


Genç Kurt: film yaratıcısı, Allison Argent’in (Crystal Reed) hayata dönüşü hakkında ilginç bilgiler veriyor. Allison aslen MTV şovunda öldü genç kurt, bir kurt adam tarafından ısırılan ve dönüşen bir genç olan Scott McCall’ın (Tyler Posey) etrafında dönüyor. Allison, onlar nogitsune’a karşı savaşırken Scott’ı kurtarmak için trajik bir şekilde hayatını verene kadar MTV şovunda Scott’ın kız arkadaşıydı. Ancak Genç Kurt: film Fragman, Allison’ı şok edici bir şekilde canlı gösteriyor. Allison’ın ölümü, Scott ve sürüsü için bir dönüm noktasıydı, bu yüzden onun hayata dönüşü, dahil olan herkes için büyük bir duygusal kavis anlamına gelebilir. Ancak nasıl geri döneceğine dair ayrıntılar az.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

bu Genç Kurt: film yaratıcısı – Jeff Davis – filmin bir yan ürün olarak hizmet edip etmediğini açıklığa kavuşturmak da dahil olmak üzere birçok yakıcı soruyu yanıtlıyor. genç kurt. Son zamanlarda, Allison’ın son görünümünden ve bunun ABD’de ne gibi bir amacı olacağından bahsetti. genç kurt karakterler. ile yaptığı bir röportajda açıkladı. SFX Dergisi (üzerinden CBR) Allison’ın önce birden fazla karakterin deneyimlediği vizyonlarda görünmeye başlayacağı, bu da onu ne tür bir yaratığın geri getirdiğine dair ipucu verebilir. Davis, vizyonlarının gerçekliğini sorguladıklarını bile detaylandırıyor. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

“Onları geri getiren şey, Chris Argent tarafından kışkırtılıyor. [JR Bourne], kızı Allison ile ilgili bu gizemli vizyonları ve rüyaları gören. Kızının öldüğünde gerçekten karşıya geçmemiş olabileceği fikri var. Scott’ın da aynı şeyi yaşadığını öğrenir. Scott onu zihninde, rüyalarında görüyor ve ‘Bunlar anılar mı yoksa bu gerçek bir şey mi?’ Ve onun için giderek daha gerçek olmaya devam ediyorlar.”

İlgili: Dylan O’Brien’ın Teen Wolf film Güncellemesi Endişe Ediyor


Allison’ı Teen Wolf’a Geri Getirmek İyi Bir Fikir mi?

Allison Argent, Teen Wolf'ta birine sertçe bakıyor

En önemli ve popüler karakterlerden biri olmasına rağmen genç kurt, Allison fazla uyarmadan gösteriden ayrılır. Allison’ın 3. sezondaki ölümü, Reed’in oyunculuk kariyerini genişletmesinin yolunu açtı, ancak diğer karakterler büyük bir kargaşa içindeydi. Sonunda doğaüstü dünyanın ne kadar tehlikeli olabileceğini görme fırsatı verildiğinde, risklerin farkına varırlar ve hiçbirinin hayatlarını barış içinde yaşayamayacağını anlarlar. Allison ölmeden önce Fransa’ya kaçma fırsatı yakalar ama bu onu kurtarmaya yetmez ve bu diğer karakterlere yük olur. dönüş Genç Kurt: film bu hisseleri tehlikeye atabilir.

Allison’ın varlığı yere inmeye yardımcı olabilir Genç Kurt: film içinde genç kurt irfan. Allison’ın ölümü hikayede önemli bir andır, ancak onun geri dönmesi durumu değiştirmez. Dylan O’Brien, Stiles olarak geri dönmeyeceğinden, film, onu yapan şeyin bir parçasını kaçıracak. genç kurt özel. Stiles’ın yerinin doldurulması gerekmese de, Allison’ı geri getirmek, filmi hâlâ değerli hissettirme şansı sunuyor. Allison’ın çok daha sonra ortaya çıkması genç kurt zaman çizelgesi ayrıca sürüye, onun ölümünden bu yana ne kadar büyüdüklerini görme ve ölümün doğasını keşfetme fırsatı verir.

Teen Wolf Hakkında Bildiğimiz Her Şey: film

Dan beri Genç Kurt: film yaklaşık on yıl sonra gerçekleşir Genç Kurt’Bitiyor, her karakter farklı olacak. Dünya artık kurt adamların ve ölüm perilerinin varlığından tamamen haberdardır ve Scott’ı sürünün lideri olarak tehlikeli bir konumda bırakır. Tyler Posey, dizinin bitiminden bu yana yaşadığı her şey sayesinde Scott’ın çok farklı olacağı konusunda ısrar ediyor. Ancak Allison’ın dönüşü, sürüsüne olan bağlılığını büyük ölçüde zorlayacak. Genç Kurt: film 26 Ocak’ta Paramount+’ta yayınlanacak ve Allison, değişecek bir filmde önemli bir uzun metraj olacak. genç kurt sonsuza dek.

Devamı: Evet, Stiles’ın Jeep’i Teen Wolf Filminde (Ama Düşündüğünüz Gibi Değil)

Kaynak: SFX Magazine (üzerinden CBR)

Teknory