Ridley Scott’ın Bir Sonraki Filmi, Bölücü Napolyon Biyopik ve Gladyatör 2’nin Ardından Onaylandı

Özet Ridley Scott aksiyon gerilim filminin yönetmenliğini üstlendi BOMBA yakında çıkacak filminin prodüksiyonu sırasında Gladyatör 2. 20th Century Studios, Kevin McMullin’in kısa öyküsünün film uyarlamasının haklarını satın almak için diğer 10 büyük stüdyo ve yayıncıyı başarıyla geride bıraktı. Anlaşmanın yedi haneli bir değere sahip olduğu ve Scott’ın yapım şirketi Scott Free’yi kapsadığı bildiriliyor. BOMBA buna […]

Ridley Scott’ın Bir Sonraki Filmi, Bölücü Napolyon Biyopik ve Gladyatör 2’nin Ardından Onaylandı

Özet

  • Ridley Scott aksiyon gerilim filminin yönetmenliğini üstlendi BOMBA yakında çıkacak filminin prodüksiyonu sırasında Gladyatör 2.
  • 20th Century Studios, Kevin McMullin’in kısa öyküsünün film uyarlamasının haklarını satın almak için diğer 10 büyük stüdyo ve yayıncıyı başarıyla geride bıraktı. Anlaşmanın yedi haneli bir değere sahip olduğu ve Scott’ın yapım şirketi Scott Free’yi kapsadığı bildiriliyor.
  • BOMBA buna benzer bir film olarak tanımlanıyor Köpek Günü Öğleden Sonra Ve Hız. Geçmişi olan bir bombacıyı durdurmak için bir gecede verilen mücadeleye sürüklenen bir rehine müzakerecisini konu alıyor. Filmin bir franchise potansiyeli var ve halen geliştirme aşamasında.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Efsanevi film yapımcısı Ridley Scott, aksiyon gerilim filminin yönetmenliğini üstlenecek BOMBA yaklaşan destanının prodüksiyonu sırasında Gladyatör 2. gibi klasiklerin arkasında yer alan Scott Blade Runner, UzaylıVe Amerikan mafyasıÇevresindeki en başarılı film yapımcılarından biri ve 86 yaşındaki oyuncu şu anda herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Destansı tarihi dramasının yakın zamanda vizyona girmesinin ardından Napolyonyönetmen odaklanmıştı Gladyatör 2WGA ve SAG-AFTRA saldırılarının sona ermesinin ardından yakın zamanda üretime yeniden başladı.

Buna göre Son teslim tarihi20th Century Studios da arkasında Yıldız Savaşları Ve avatar Kevin McMullin’in kısa öyküsünün film uyarlamasının haklarını satın almak için aralarında Apple, Netflix, Sony ve Warner Bros’un da bulunduğu diğer 10 büyük stüdyo ve yayıncının teklifini başarıyla geçti. BOMBA. Yaklaşık yedi rakamlı bir değere sahip olduğu bildirilen anlaşma, aynı zamanda 20th Century Studios ile birlikte yapımcı olarak anlaşan ve gerilim filmini yönetecek olan Scott’ın yapım şirketi Scott Free’yi de kapsıyor.


BOMBA HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

Ridley Scott, House of Gucci'yi çekerken kamera arkasında

Son yıllarda Scott, tarihi destanlar yaratmaya kendini adadı; son birkaç eseri bu türde yer aldı. Dünyadaki Bütün Para, Gucci’nin Evi Ve Napolyon. Şimdi, 86 yaşındaki oyuncunun yönetmenliğe imza attığı yönündeki raporlara göre BOMBAFilmin Sidney Lumet’in 1975 tarihli biyografik suç dramasına çok benzediği söylendiğinden, aksiyon gerilim dünyasına geri dönmeye hazır görünüyor Köpek Günü Öğleden Sonra ve Jan de Bont’un heyecan verici aksiyon filmi Hız. Scott’ın bu tarzda film yapımına yönelik son girişimi, kötü şöhretli kritik başarısızlıktı. Danışman.

İlgili
Her Ridley Scott Filmi En Kötüden En İyiye Sıralandı (House of Gucci Dahil)

Ridley Scott, Hollywood’un en etkili bilimkurgu yönetmenlerinden biridir; Exodus’tan Alien’a kadar tüm filmleri en kötüden en iyiye doğru sıralanmıştır.

BOMBA Düğününden önceki gece Piccadilly Circus’taki bir inşaat alanında, II. Dünya Savaşı’ndan kalma keşfedilmemiş bir bombanın yanına kendisini park eden bir adamla ilgilenmek için çağrılan bir rehine müzakerecisinin etrafında dönüyor. Adamın özel olarak talep ettiği müzakereci, kendisini geçmişinden biriyle karşı karşıya bulacak ve bombanın patlamasını engellemeye çalışırken gergin bir zihinsel satranç gecesine girişecektir. Aksiyon gerilim filmi, daha önce 2019 A24 dramasını birlikte yazıp yöneten McMullin’in film yapımcılığı alanındaki ikinci büyük girişimi olacak. Düşük Gelgit.

Ridley Scott’ın yeni filminin raporları BOMBA filmin şu özelliklere sahip olabileceğini öne sürüyoruz:franchise potansiyeli ve muhtemelen genç bir aktörün baş karakter olarak seçilmesi muhtemeldir. Yeni bir Scott aksiyon gerilim filminin haberi, efsanevi yönetmenin hayranları için harika bir haber gibi görünse de, film hâlâ geliştirme aşamasında olduğu için şu anda görünürde bir çıkış tarihi yok. Şu anda Scott işi bitirmeye daha çok odaklanmış durumda. Gladyatör 2gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Kaynak: Son Tarih

Teknory