Roblox’ta Satın Alma Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Video oyunu satın alma geçmişinizi görüntülemek, oyuna ne kadar harcadığınızı bilmenizi sağlar. Ayrıca ne satın aldığınızı hatırlamanıza da yardımcı olur. Roblox, hesabınıza erişebildiğiniz sürece satın alma geçmişinizi istediğiniz zaman kontrol etmenize olanak tanır. Bunu birden fazla platformda yapabilirsiniz. Satın alma geçmişiniz hakkında bilgi edinmek isteyen bir Roblox oyuncusu olarak doğru yere geldiniz. Roblox hesabınız, görüntülenmeye […]

Roblox’ta Satın Alma Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Video oyunu satın alma geçmişinizi görüntülemek, oyuna ne kadar harcadığınızı bilmenizi sağlar. Ayrıca ne satın aldığınızı hatırlamanıza da yardımcı olur. Roblox, hesabınıza erişebildiğiniz sürece satın alma geçmişinizi istediğiniz zaman kontrol etmenize olanak tanır. Bunu birden fazla platformda yapabilirsiniz.

Satın alma geçmişiniz hakkında bilgi edinmek isteyen bir Roblox oyuncusu olarak doğru yere geldiniz. Roblox hesabınız, görüntülenmeye hazır tüm gerekli bilgileri içerir. Sürecin nasıl çalıştığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Roblox Satın Alma Geçmişini iPad’de Görüntüleme

Roblox tüm mobil platformlarda mevcuttur ancak uygulama size geçmiş işlem geçmişinizi göstermez. Bunun yerine bunu kontrol etmenin tek yolu bir tarayıcı açmak ve Roblox hesabınıza giriş yapmaktır. Kullandığınız cihazın bir önemi yok, bu da iPad’i olası seçeneklerden biri haline getiriyor.

Robux’u oyun içinde satın alabilseniz de geçmiş satın alımlarınızı kontrol etmek yalnızca oyun dışında mümkündür. Artık bu sınırlamayı bildiğinize göre iPad’inizi alıp başlayabilirsiniz.

Roblox geçmiş satın alma geçmişinize erişme adımları şunlardır:

 1. iPad’inizde herhangi bir tarayıcıyı açın.
 2. Roblox hesabınıza giriş yapın.
 3. Mevcut Robux rezervlerinize dokunun.
 4. İşlemlerim sayfa görünecektir.
 5. Kontrol edin Döviz Alımları ve bir süre belirleyin.

Döviz Alımları menüsünde, aşağıdaki dönemlerdeki alımları görüntüleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz:

Ayarlarınız ne olursa olsun, tüm satın alma işlemleriniz kronolojik olarak görünür.

İsterseniz üzerine dokunabilirsiniz Satın almalar Robux’ları nasıl harcadığını görmek için.

Geçmişte İşlemlerim sayfasının adı “Ticaret” idi. Aynı işlevleri yerine getirerek oyuncuların satın alımlarını, Roblox satın alımlarını ve mal satışlarını ve diğer birçok şeyi kontrol etmelerine olanak tanıdı. Bu istatistiklerin tümü parayla ilgilidir, dolayısıyla adı da buradan gelir.

Android’de Roblox Satın Alma Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

Bazı oyuncular Roblox’u akıllı telefonlar ve tabletler gibi Android cihazlara yükleyip oynuyor. İPad gibi, Android mobil uygulaması da geçmiş satın alma işlemlerinizi kontrol etmenize izin vermez. Bunun yerine yine de Google Chrome veya DuckDuckGo gibi tarayıcılara güvenmeniz gerekecek.

Android’de Roblox satın alma geçmişinizi nasıl göreceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. Android cihazınızda tercih ettiğiniz tarayıcıya dokunun ve başlatın.
 2. Şuraya git: resmi Roblox web sitesi ve “tarayıcıda Devam” ekranın alt kısmında.
 3. Hesabınıza giriş yapın.
 4. Ana sayfa yeniden yükleniyor. Seçme “tarayıcıda Devam” bir kez daha.
 5. Robux simgesi” sağ üst bölümde yanındaki Dişli simgesi(Ayarlar).
 6. Tıklamak [amount] Robux’lar (mevcut Robux bakiyeniz).
 7. İşlemlerim sayfası görüntülenir. üzerine dokunun Özet açılır menüyü seçin ve Döviz Alımları Ne kadar Robux satın aldığınızı belirlemek için.
 8. Satın alınanların listesi görüntülenir. Tıkla sayfa başına 10 açılır menüyü açın ve her sayfada görüntülemek istediğiniz miktarı seçin (25, 50 veya 100).
 9. üzerine dokunun < 1 > Listeye göz atmak için alttaki (sayfa gezgini bağlantıları) öğesine tıklayın.

Deneyim pratik olarak iPad’de hesabınıza giriş yapmakla aynı olduğundan, oyuncular birinden diğerine kolaylıkla geçiş yapabilirler.

İOS/iPhone’da Roblox Satın Alma Geçmişini Görüntüleme

iPhone’lar genellikle oyun oynamak için yeterlidir ve Roblox’u iyi bir performansla çalıştırma eğilimindedir. Ancak diğer platformlarda olduğu gibi bir tarayıcı gereklidir. Yine de aynı cihaz üzerinden geçmiş alışverişlerinizi kontrol etmek oldukça kullanışlıdır.

iPhone’unuzda Roblox işlem geçmişinizi kontrol etmek için şu talimatları deneyin:

 1. Açık Safari veya iPhone’unuzdaki başka bir tarayıcı.
 2. Şuraya git: resmi Roblox web sitesi.
 3. Kimlik bilgilerinizi girin ve giriş yapın.
 4. üzerine dokunun Robux’lar simgesini ve ardından Robux bakiyenizi takip edin.
 5. İşlemlerim sayfası görüntülenir.
 6. Musluk Döviz Alımları Geçmiş işlemlerinizi kontrol etmek için.

Satın alma işlemlerini döneme göre düzenlemek iPhone’da da çalışır; uygulamak için ilgili ayara tıklamanız yeterlidir.

Roblox Satın Alma Geçmişini Windows veya Mac’te Görüntüleme

PC kullanıcıları, dış görünümleri indirmek gibi diğer Roblox işlevleri için tarayıcıları zaten kullanıyor. Muhtemelen hesaplarına sık sık giriş yapacaklar ve bu da onları bu sürece alıştıracak.

Roblox satın alımlarınıza bilgisayarda nasıl göz atacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. PC’nizde herhangi bir tarayıcıyı başlatın.
 2. Şuraya gidin: resmi Roblox web sitesi.”
 3. Hesabınıza giriş yapın. Sorun yaşıyorsanız etkinleştirilmiş VPN’leri kapatın, tarayıcı önbelleğini temizleyin ve kontrol edin. Roblox sunucu kesintileri için downdetector.com Roblox sunucu kesintileri için.
 4. Tıkla “Robux simgesi” Ekranınızın sağ üst köşesindeki Robux bakiyenizin yanında.
 5. Seçme “İşlemlerim.”
 6. “İşlem Türü” açılır menüsünden “Döviz Alımları.”
 7. Artık tüm Roblox işlemlerinin bir listesini göreceksiniz ve sayfa başına 10 işlem görüntülenecektir.
 8. Listeyi basitleştirmek için şunları seçebilirsiniz: “Öğe Sayısı” açılır menüyü açın ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenleyin. Maalesef filtre seçeneği yok.

Son olarak Roblox’a ne kadar harcadığınızı bilmek daha iyi kararlar vermenize yardımcı olabilir. Yeni bir oyun düşünüyor olabilirsiniz veya oyun bütçenizi tamamen azaltarak paradan tasarruf etmek istiyor olabilirsiniz. Her halükarda, Roblox’un oyuncuların geçmiş işlem geçmişlerini kontrol etmelerine olanak sağlaması faydalıdır. Keşke bunu uygulamadan yapabilseydiniz.

Roblox Satın Alma Geçmişi SSS’leri

Roblox satın alma geçmişimi tarayıcı dışında başka bir yerde kontrol edebilir miyim?

Resmi olarak olmasa da banka hesabınızda yapılan ve gelen her işlemin kaydı bulunmalıdır. Hesabınıza bir uygulama veya tarayıcı aracılığıyla erişebiliyorsanız Roblox işlemlerinizi hızlı bir şekilde bulabilmelisiniz.

PayPal kullanıyorsanız ödeme geçmişinizi de kontrol edebilirsiniz. Hizmet, görüntülemeniz için doğru ve kronolojik kayıtları tutar. Tek ihtiyacınız olan PayPal’da oturum açmak ve doğru sayfaya gitmek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow