Rocket Arena Mart Ayında Kapanacak

First Strike Games tarafından EA Originals oyunu olarak geliştirilen çok oyunculu, roketle çalışan nişancı oyunu Rocket Arena, geçen ay herhangi bir uyarı yapılmadan veya nedenine dair bir açıklama yapılmadan satıştan kaldırıldı. TaşKağıtAv Tüfeği. Şimdi, yaklaşık bir ay sonra, First Strike Games, Rocket Arena’nın kullanımdan kaldırılacağını ve sunucularının Mart ayında kapatılacağını duyurdu. Daha spesifik olarak Rocket […]

Rocket Arena Mart Ayında Kapanacak

First Strike Games tarafından EA Originals oyunu olarak geliştirilen çok oyunculu, roketle çalışan nişancı oyunu Rocket Arena, geçen ay herhangi bir uyarı yapılmadan veya nedenine dair bir açıklama yapılmadan satıştan kaldırıldı. TaşKağıtAv Tüfeği. Şimdi, yaklaşık bir ay sonra, First Strike Games, Rocket Arena’nın kullanımdan kaldırılacağını ve sunucularının Mart ayında kapatılacağını duyurdu.

Daha spesifik olarak Rocket Arena, 21 Mart 2024 öğlen PT/15:00 ET’de sona erecek. Nedenine gelince, ekip bu konuya duyurusunda pek değinmiyor ancak muhtemelen devam etmek için gereken oyuncu sayısını kaybetmiştir. canlı hizmet, çok oyunculu modeli.

“FSG ve EA olarak hepimiz, Rocket Arena’nın gün batımına gireceğini ve sunucuların kapatılacağını size bildirmekten üzüntü duyuyoruz. [March 21, 2024],” duyuru okur. “Roket Arena’yı oynadığınız ve bu yolculukta bizi desteklediğiniz için hepinize ne kadar teşekkür etsek azdır. Dünyanın her yerinden insanların, Temmuz 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana üç buçuk yıl boyunca Rocket Arena’nın keyfini çıkarması bizi heyecanlandırıyor.

“O zamandan bu yana tonlarca Nakavt, Megablast, Rocketball golü, Mega Rockets ele geçirildi ve para toplandı. Rocket Arena topluluğunun gösterdiği nezaket, ilgi ve dostluk bizi sürekli olarak şaşırttı.”

Duyuru, “Gün Batımı Topluluk Etkinlikleri”ni açıklamadan önce, topluluğa yıllar boyunca sağladığı büyük katkılardan dolayı teşekkür edilerek devam etti. Oyunun kapanmasından önce etkinliklerin ve içerik değişikliklerinin tam listesine göz atabilirsiniz Buradaancak Rocket Arena’nın ilk sezonlarına ait içerikleri ve mağazadaki ücretli paketlerin kaldırılmasını içeriyor.

Rocket League ilk olarak 14 Temmuz 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye çıktı. oyun hakkındaki düşüncelerimiz için şu makaleyi okuyun: oyun Bilgilendiricisi Roket Arenası incelemesi.


Gelecek yıl kapanmadan önce Rocket Arena’ya geri dönecek misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow