Rockstar, PS5’teki Red Dead Redemption ve Undead Nightmare’e 60 FPS Desteği Ekliyor

Rockstar Games, Ağustos ayında Red Dead Redemption ve Undead Nightmare DLC’sini PlayStation 4 ve Switch’e getireceğini açıklamıştı. Öyle de oldu ve oyun her iki konsolda da harika görünse de yalnızca 30 FPS’de oynanabiliyordu. PlayStation 5 sahipleri, Rockstar’ın 13 yıllık oyuna 60 FPS getirmek için mevcut nesil konsolun gücünden yararlanıp yararlanmadığını merak ediyordu. Şimdi, haftalar sonra […]

Rockstar, PS5’teki Red Dead Redemption ve Undead Nightmare’e 60 FPS Desteği Ekliyor

Rockstar Games, Ağustos ayında Red Dead Redemption ve Undead Nightmare DLC’sini PlayStation 4 ve Switch’e getireceğini açıklamıştı. Öyle de oldu ve oyun her iki konsolda da harika görünse de yalnızca 30 FPS’de oynanabiliyordu. PlayStation 5 sahipleri, Rockstar’ın 13 yıllık oyuna 60 FPS getirmek için mevcut nesil konsolun gücünden yararlanıp yararlanmadığını merak ediyordu.

Şimdi, haftalar sonra Rockstar, Red Dead Redemption’ın PS4 bağlantı noktasını ve içerdiği Undead Nightmare DLC’yi, geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5’e 60 FPS desteğini içerecek şekilde güncelledi. Bunu rastgele bir şekilde, haberi duyuran hızlı bir tweet ile yaptı.

Aynı güncellemenin başka bir yerinde Rockstar, oyunu ilk kez başlattığınızda altyazıları etkinleştirme seçeneği ekledi. Güncelleme aynı zamanda genel hata düzeltmelerini ve iyileştirmeleri de içeriyor, ancak Rockstar hangilerini listelemedi.

Yakın zamanda PS5’te oynamak için PS4’te Red Dead Redemption’ı satın aldıysanız veya bunun için bir sebep arıyorsanız, 60 FPS seçeneği ekleyen bu yeni güncelleme aradığınız sebep olabilir. Şimdi Rockstar lütfen PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de Red Dead Redemption II’ye 60 FPS getirin. Red Dead Redemption’da 60 FPS’yi Xbox Series X/S’ye de getirin.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Red Dead Redemption incelemesini yapın ve ardından John Marston’un sıradan büyüklüğünü hatırlamaya yönelik köşe yazımızı okuyun. Bundan sonra oku oyun Bilgilendiricisi Her bir Rockstar oyununun sıralaması.


Red Dead Redemption’ı mı yoksa Red Dead Redemption II’yi mi daha çok seviyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow