Rocky IV Deepfake, Arnold Schwarzenegger’in Ivan Drago Olsaydı Ne Olacağını Hayal Ediyor

Özet Yeni bir deepfake, Arnold Schwarzenegger’i Ivan Drago olarak hayal ediyor Kayalık IVyüzünü filmin klasik sahnelerine ekliyor. Kayalık IVDüşük puan almasına rağmen abartılı hikayesi ve aksiyonuyla bir klasik olarak kabul ediliyor. Filmin, Drago’nun Apollo Creed’i öldürmesi şeklindeki önemli olay örgüsü, Rocky’nin duygusal yolculuğuna yön verdi ve başarılı filme zemin hazırladı. İnanç filmler. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU […]

Rocky IV Deepfake, Arnold Schwarzenegger’in Ivan Drago Olsaydı Ne Olacağını Hayal Ediyor

Özet

  • Yeni bir deepfake, Arnold Schwarzenegger’i Ivan Drago olarak hayal ediyor Kayalık IVyüzünü filmin klasik sahnelerine ekliyor.
  • Kayalık IVDüşük puan almasına rağmen abartılı hikayesi ve aksiyonuyla bir klasik olarak kabul ediliyor.
  • Filmin, Drago’nun Apollo Creed’i öldürmesi şeklindeki önemli olay örgüsü, Rocky’nin duygusal yolculuğuna yön verdi ve başarılı filme zemin hazırladı. İnanç filmler.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

A Kayalık IV deepfake, Arnold Schwarzenegger’i Dolph Lundgren yerine Ivan Drago olarak tasavvur ediyor. 1985 yılında piyasaya sürülen Kayalık IV Sylvester Stallone’un Rocky Balboa’sının Apollo Creed’in ölümünün ardından emeklilikten çekildiğini görüyoruz. Rocky’nin havlu atıp şiddetli gösteri maçını durdurmaması üzerine Apollo, ringde Rus yeni gelen Drago tarafından ölesiye dövülür.

Yeni bir deepfake brianmonarch olsaydı nasıl olurdu diye hayal ediyor Kayalık IV Schwarzenegger’i Drago olarak canlandırdı.

Görüntülerde, bazı klasiklere daha genç bir Schwarzenegger yüzü ekleniyor Kayalık IV Drago sahneleri. Schwarzenegger, Drago olarak ringe giriyor, terliyor ve derin sahte pozlar verirken yüzünden kan damladığını görüyor Terminatör aktör olarak Kayalık IV kötü adam. Deepfake’in başlığı Lundgren’in şöyle olduğunu kabul ediyor: “Rocky 4’te muhteşemama yine de “” pozunu veriyorfarzedelim” Schwarzenegger kadroya alındı.


Rocky IV’ün Sıradışı Mirası

Kayalık IV dokuz filmin en kötü reytingli filmlerinden biriydi Kayalık franchise (üç dahil) İnanç filmler). Kayalık IV geriye dönük olarak Rotten Tomatoes’da %38 ve diğer inceleme toplu web sitesi Metacritic’te 40 (100 üzerinden) düzeyindedir. Ancak film, abartılı hikayesi ve aksiyonu nedeniyle artık bir 80’ler klasiği olarak kabul ediliyor, hatta yeni bir boyut kazanıyor. Kayalık IV Stallone’dan kesilmiş. Kayalık IV Stallone ile 80’lerdeki rekabeti canlandırmak için Lundgren’in yerine Schwarzenegger gibi bir yıldız eklenseydi kritik açıdan daha iyi sonuç verebilirdi.

Hala, Kayalık IV dönemin en önemli filmlerinden biriydi. Kayalık franchise. O dönemde eleştirmenler film hakkında ne söylerse söylesin, Drago’nun Apollo’yu öldürmesi, filmde Rocky’yi duygusal olarak harekete geçiren hayati bir olay örgüsü noktasıydı. Üstelik Apollon’un ölümü bu konuda önemli bir sıçrama noktasıydı. İnanç Rocky’nin Apollo’nun oğlu Adonis ile bağ kurduğunu gösteren filmler. Lundgren’in Drago’nun soğuk tavrı popüler olmaya devam etti ve belki de Schwarzenegger bu roldeki rolüne geri dönmeyecekti. İnanç II Lundgren’in yaptığı gibi.

İlgili: Rocky 4’ten Ivan Drago, Creed Yan Filmi Aldı

İnanç, İnanç IIVe İnanç III tüm zamanların en iyi değerlendirilen filmlerinden biri haline geldi Kayalık franchise. İlk İnanç göreceli bir mali başarı elde etti ve Stallone’a En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu adaylığını kazandırdı, bu da gidişatın daha yakın görünmesini sağladı. Kayalık hariç Kayalık IV. Yani, aşırı doğası olsa bile Kayalık IV ve Ivan Drago savaşları eleştirmenlerin hoşuna gitmemiş olsa da, film önemli gelişmelerin önünü açtı. Kayalık Schwarzenegger’in yıldız gücü olmasa bile başarılar.

Kaynak: brianmonarch/Instagram

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow