S330 eufyCam 3 İncelemesi: Güneş Enerjili Ev Güvenliği

Eufy, bir dizi görüş koşulunda test edildi – elbette gece ve yağmur, kar ve sis. Gün ışığında, hiçbir şey – yoğun bir sis bile – insanların, hayvanların ve araçların çekim kalitesinden ödün vermedi. 4K gündüz ve gece videosu karanlıkta gerçekten işe yarıyor; Bir tavşanın tüylü arkasındaki her kürk parçasının çok keskin olmasını kesinlikle isteyemezken, ayrıntı […]

S330 eufyCam 3 İncelemesi: Güneş Enerjili Ev Güvenliği

Eufy, bir dizi görüş koşulunda test edildi – elbette gece ve yağmur, kar ve sis. Gün ışığında, hiçbir şey – yoğun bir sis bile – insanların, hayvanların ve araçların çekim kalitesinden ödün vermedi.

4K gündüz ve gece videosu karanlıkta gerçekten işe yarıyor; Bir tavşanın tüylü arkasındaki her kürk parçasının çok keskin olmasını kesinlikle isteyemezken, ayrıntı tutma, hareket olduğunda biraz bulanıklaşma eğiliminde olan Arlo’ya kıyasla hala hafif bir avantajdı. geceleyin. Sol altta zıplayan bir tavşan (eufy tarafından yakalanmış), sağ altta koşan bir rakun (Arlo tarafından yakalanmış) – her iki görüntü de kameralardan yaklaşık olarak eşit uzaklıkta olan hayvanlar hareket halindeyken çekilmiştir.

Eufy, siyah beyaz gece görüşü ile spot ışığı gece görüşü arasında geçiş yapabilir. Siyah beyaz gece görüşü, pil ömrü için daha ekonomiktir ve video çekimini izlerken benim açımdan pek bir fark yok gibi görünüyor – spot ışığının kendisine bakıldığında, oldukça büyük bir ışık çemberi oluşturuyor ve yaklaşık 20 Ampullerin ne kadar küçük olduğu göz önüne alındığında, belki de araba yolunun fitleri. Garajınızın içindekilerle sevişmeye çalışan birini kör etmek yeterli değildir, ama onları ürkütür. Benzer şekilde, siren izinsiz giren bir kişiyi korkutur, ancak içeride kimseyi uyandırmaz.

Eufy kameranın hareket algılamasının en yüksek hassasiyeti, düşen bazı büyük kar tanelerini yakaladı, sanırım bu, yetenekte kazanılan ve pratiklikte kaybedilen bir nokta. Eufy’yi maksimum hareket duyarlılığıyla kullanırken birkaç hafta boyunca birkaç hayalet bildirim daha aldım.

Hareket algılama sensörü, bir daldan başka hiçbir şey uçmadığı veya garaj yolunda bir yaprak savrulduğu zaman çalıştırıldı. Arabaların, insanların ve hatta küçük hayvanların hareketini kapsamak için eufy üzerindeki hızlandırılmış hassasiyet gerekli görünmüyor – bu yüzden bu kısmın gereksiz olduğunu söyleyebilirim. Aksi takdirde, gece ve gündüz, yağmur ve parıldayan etkileyici şekilde ayrıntılı ve net görseller.

Teknory