Sadece 120$’a satışa sunulan Luminar Neo ile fotoğrafları saniyeler içinde düzenleyin

TL;DR: 30 Nisan’dan itibaren Luminar Neo’ya ömür boyu erişim kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 119,99 $ – bu, 400 $’lık normal fiyattan %70 indirimli. Neredeyse herkes akşamları şık akşam yemeklerinin fotoğraflarını çekerken veya dışarıda selfie çekerken, kalabalığın içinde göze çarpmak zor olabilir. Karmaşık yazılımlar öğrenmek zorunda kalmadan fotoğraflarınızı renklendirmenin bir yolunu arıyorsanız, Luminar Neo’ya göz […]

Sadece 120$’a satışa sunulan Luminar Neo ile fotoğrafları saniyeler içinde düzenleyin

TL;DR: 30 Nisan’dan itibaren Luminar Neo’ya ömür boyu erişim kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 119,99 $ – bu, 400 $’lık normal fiyattan %70 indirimli.


Neredeyse herkes akşamları şık akşam yemeklerinin fotoğraflarını çekerken veya dışarıda selfie çekerken, kalabalığın içinde göze çarpmak zor olabilir. Karmaşık yazılımlar öğrenmek zorunda kalmadan fotoğraflarınızı renklendirmenin bir yolunu arıyorsanız, Luminar Neo’ya göz atın. Bu kullanıcı dostu yazılım, yapay zekanın gücünü kullanır(yeni bir sekmede açılır) fotoğrafları zahmetsizce düzenlemenize yardımcı olmak için. Web’deki en iyi fiyatla deneyin, sadece 119,99$ (kayıtlı 400$).

Hayal gücünüzü hayata geçirin

bu ödüllü(yeni bir sekmede açılır) Luminar Neo yazılımı, profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Fotoğraflarınızı geliştirmek için tonlarca önceden ayarlanmış filtre arasından seçim yapın veya katmanlar, maskeleme ve yerel ayarlamalar gibi araçlarla daha büyük projelere dalın.

AI, yalnızca birkaç tıklamayla düzenlenebilmeleri için fotoğraflarınızın bazı bölümlerini tanımak üzere çalışır(yeni bir sekmede açılır). Bulutlu bir gökyüzünü güneşli bir günle değiştirin, istenmeyen nesneleri kaldırın veya birkaç saniye gibi kısa bir sürede cilt rötuşu yapın.

Windows’unuzdan Luminar Neo’ya erişin(yeni bir sekmede açılır) veya macOS aygıtı veya Adobe Photoshop ve Lightroom için bir eklenti olarak. Bu ömür boyu abonelikle, programa eklendikçe düzenli güncellemeler ve yeni özellikler alırsınız.

Tam bir fotoğraf düzenleme araçları cephaneliği

Ayrıca Luminar Neo’da kullanabileceğiniz altı eklenti paketi alırsınız. Hepsi, fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olmak için AI kullanır:

  • Mükemmel Kabarık Bulutlar: Fotoğraflarınızdaki herhangi bir kasvetli gökyüzünün yerine 25 gökyüzü alın.

  • Duygusal Panoramalar: Yaşam tarzı fotoğraflarını, manzaraları, şehir manzaralarını ve daha fazlasını düzenlemek için 10 muhteşem gökyüzü arasından seçim yapın.

  • Bahar Macerası: 10 atmosfer ile fotoğraf ve videolara duygusal bir dokunuş katın LUT’ler(yeni bir sekmede açılır).

  • Emerald Forest: Büyülü bir ormanda olma hissini yeniden yaratmak için 10 ruh hali LUT’u kullanın. Diğerleri arasında Yaz Meyveleri, Orman Akışı, Yol Gezisi arasından seçim yapın.

  • Şampiyonlar Paketi: Önceden ayarlanmış 30 LUT’lu renkli drone ve dış mekan fotoğrafları.

  • Bokeh Dreams: 10 katmanla herhangi bir görüntüyü rahat bir sanat eserine dönüştürün.

Her fotoğraf için aklınızdaki vizyona ulaşmanıza yardımcı olabilecek ön ayarlar ve ayarlarla denemeler yapın. Sadece birkaç tıklamayla hayallerinizin fotoğraflarını oluşturun.

Luminar Neo’ya ömür boyu abonelik ve altı eklenti paketi edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 119,99 $ (kayıtlı 400 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory