En İyi Dollar Flight Club fırsatı: Ömür boyu abonelikte %94 indirim

TL;DR: Dollar Flight Club’a ömür boyu abonelik 81,93 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlıyor. Belki de tatilinizin ilk ayağında bilet bulma, başkasından önce alma ve sonrasında bütçenizden geriye ne kaldığını görme stresinden kurtulduğunuzu hissetmek zorunda değilsiniz. Bunun yerine bir robotun sizin için ucuz uçuşlar bulmasına izin verebilirsiniz. Dollar Flight Club, uçuş […]

En İyi Dollar Flight Club fırsatı: Ömür boyu abonelikte %94 indirim

TL;DR: Dollar Flight Club’a ömür boyu abonelik 81,93 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Belki de tatilinizin ilk ayağında bilet bulma, başkasından önce alma ve sonrasında bütçenizden geriye ne kaldığını görme stresinden kurtulduğunuzu hissetmek zorunda değilsiniz.

Bunun yerine bir robotun sizin için ucuz uçuşlar bulmasına izin verebilirsiniz. Dollar Flight Club, uçuş bulmanızı otomatik hale getiren bir hizmettir ve tek yapmanız gereken, kalkış yapmak istediğiniz havalimanlarını seçmektir. Üstelik yalnızca 81,93 £ karşılığında ömür boyu Premium Plus+ Dolar Uçuş Kulübü aboneliğine sahip olabilirsiniz — kupona gerek yoktur.

Havayolu fiyatları bir süredir konforlu bir seyir irtifasında yükseliyor ancak hâlâ daha ucuz uçuşlar bulmanın yolları var. Dollar Flight Club tüm süreci oldukça basit hale getiriyor. İlk olarak, Dollar Flight Club’ın izlemesi için en fazla dört kalkış havalimanını seçersiniz. Ekonomi, Premium Ekonomi ve Business Class’taki uluslararası ve yurt içi fırsatlara bakacak. İyi bir anlaşma bulursa, onu doğrudan gelen kutunuza gönderir, böylece onu herkesten önce alabilirsiniz. Bu aynı zamanda hata ücretleri için de geçerli.

Üyeliğiniz ayrıca başka eğlenceli avantajlarla da birlikte gelir. Yeni bir dil öğrenmek veya harika bir doğa sporları ekipmanı mı almak istiyorsunuz? Aboneler Babbel Language Learning, Huckberry’de indirim ve Mobile Password Plus’ta %20 indirimden yararlanır. Geriye sadece çantanızı hazırlayıp hayalinizdeki tatilin e-posta kutunuza gelmesini beklemek kalıyor.

Düşük maliyetli uçak bileti arama konusunda strese girmeyin. Sadece 81,93 £ karşılığında Dollar Flight Club Premium Plus+’a ömür boyu abone olun. Kupona gerek yok.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow